Zie je het niet zitten om uren met je peuter in het vliegtuig te zitten, maar wil je wel genieten van de zon? Boek dan een vakantie naar een van deze lekkere zonbestemmingen: je bent er in minder dan 3 uur.
Lees verder onder de advertentie
Turkije
Wil je voor een prikkie optimaal ontspannen in de zon? Dan is Turkije (in Bodrum ben je in 3 uur) perfect. Boek een all inclusive resort met flink zwembad en leuk animatieteam en je kinderen zijn verzekerd van een topvakantie. Zorg wel voor voldoende zonnebrandcrème en een hoedje, want vooral in de zomer kan het snikheet zijn. September is met een gemiddelde temperatuur van 28 tot 30 graden zonder twijfel de beste maand om naar Turkije te gaan.
Ja hoor, Spanje is altijd goed. Er is zon, strand, lekker eten, er zijn kindvriendelijke vakantieparken en je bent er zo. Naar Mallorca en Costa Brava vlieg je bijvoorbeeld in 2 uur. Voor de Canarische Eilanden is de zit iets langer: zo’n 4 uur.
Lees verder onder de advertentie
Kroatië
Kroatië is een ideale vakantiebestemming voor jezelf, maar ook voor kinderen. Je zit slechts 2 uur in het vliegtuig én je weet zeker dat de zon schijnt. Ook word je zowat doodgegooid met water- en attractieparken. Maar wil je liever rust, stilte en ontspanning, dan heeft het land de mooiste stranden met kraakhelder water. Neem wel waterschoentjes mee (en niet alleen voor je kinderen), want de Kroatische kust kent vooral kiezelstranden.
Lees verder onder de advertentie
Frankrijk
Kampeerders met kinderen trekken massaal naar Frankrijk. Niet gek dat dit een van de populairste vakantiebestemmingen met kinderen is, want het land staat vol met leuke campings en als je naar Zuid-Frankrijk gaat heb je zelfs zongarantie. Je kunt er met de auto naartoe, maar stap in het vliegtuig en je bent in ongeveer 2 uur klaar.
Lees verder onder de advertentie
Italië
Eén van de meest complete vakantielanden in Europa is Italië: je hebt er lekker eten, een prachtige natuur en een ellenlange kustlijn met mooie stranden. Een vlucht naar Sardinië of Sicilië duurt ongeveer 2,5 uur, maar in bijvoorbeeld Florence of Rome ben je in nog geen 2 uur.
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Suus (34) hoort ze wel fluisteren op het schoolplein. Of als ze binnenkomt op een kinderfeest. Want hoe goed ze het ook voorheeft met haar collega-ouders, die lijken haar adviezen niet op prijs te stellen.
Heather (33) is redacteur bij Kek Mama en moeder van een zoontje (4,5) en dochter (1,5). Haar columns zijn een mix van herkenbare momenten, hilarische situaties en kleine overwinningen in het moederschap.
Slaap jij al jaren met lucide dromen over een volledige nacht doorslapen? Dan zou het zomaar eens kunnen dat jouw kinderen tot een van de sterrenbeelden behoren die bekendstaan als de slechtste slapers.
Marloes (33) is redacteur bij Kek Mama en woont met vriend, peuter (3) en baby (10 maanden) in Arnhem. Ze schrijft in haar columns over hoe ze het hoofd boven water houdt in haar chaotische gezinsleven en de overgang van één naar twee kinderen. Deze week over: de eerste wendag op de basisschool.
Voor de open boeken en roddeltantes die privézaken met de hele stad delen is er niet veel verandert het afgelopen decennia. Hun stories lagen altijd al op straat. Alleen op zakelijk vlak was dat heel lang not done. Daar was de regel in het bijzijn van de baas: praat alleen over je werk en houd […]