Een handige vader is goud waard, maar met een blunderende vader heb je altijd lol. Deel de grappigste blunder van de vader in jouw leven met ons, of het nou je eigen vader is of die van je kinderen, en maak kans op een gíga ontbijtbox van Anne&Max.
Lees verder onder de advertentie
De tien leukste vaderblunders bundelen we in een artikel en worden beloond met een uitgebreide ontbijtbox van Anne&Max. In die box voor vier personen zit een sandwich met huisgemaakte eiersalade, tomaat en bacon, een Franse bio croissant met gezouten boter en fruitcompote, romige yoghurt, noten en vers fruit, een pure chocoladedadel en een energieshake van mango, sinaasappel, banaan, gember en lijnzaad. Dat scheelt jou deze Vaderdag weer croissantjes rollen en sinaasappels persen.
Belangrijk: je kunt de ontbijtbox zelf afhalen op zondag 20 juni in een Anne&Max-vestiging bij jou in de buurt. Anne&Max vind je in Alkmaar, Amsterdam Houthavens, Amsterdam Oud West, Amsterdam The Style outlet, Amsterdam Zeeburg, Amsterdam Zuid, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Den Haag Fahrenheit, Den Haag Fred, Den Haag Kerkplein, Eindhoven, Haarlem, Leiden, Leidschendam, Rotterdam, Utrecht Burgemeester Reiger, Utrecht Domkwartier en Zwolle. Vul in het onderstaande winformulier in welke stad jouw voorkeur heeft om de ontbijtbox op te halen.
Lees verder onder de advertentie
Wij kunnen niet wachten op al die verhalen van klungelige en tikje onbeholpen maar het o zo goed bedoelende vaders.
Meedoen kan t/m 16 juni.
De gegevens van de winnaars worden met Anne&Max gedeeld zodat de Anne&Max-vestiging van jouw voorkeur op de hoogte kan worden gebracht.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.