Kimberley Klaver wordt flink wakker gehouden ’s nachts: haar zoon Julius (zes maanden) slaapt het liefst op zijn buik met z’n gezicht in het matras en elke keer rolt ze hem – tevergeefs – weer terug.
Lees verder onder de advertentie
“Ik weet niet zo goed wat ik moet doen, want overal krijg ik te horen dat baby’s op hun rug moeten slapen”, zegt ze op Instagram Stories. Ze hoopt dat haar volgers de gouden tip voor haar hebben.
Kimberley beviel in juli van Julius: ‘Hij wilde niet meer wachten en besloot een maand eerder te komen. Hij heeft daarom nog wat extra ondersteuning nodig, maar hij is sterk en doet het supergoed’, schreef ze toen op Instagram. ‘Trots op mijn twee mannen. En nu ga ik bijkomen en in rust genieten van kleine Julius en hem alle liefde geven van de wereld.’
Daniel (38) dacht dat hij het allemaal voor elkaar had: een lieve vrouw, een zoontje van vier en pas een tweede kindje erbij. Maar waar het gezin op het eerste gezicht compleet leek, begon het van binnen langzaam uit elkaar te vallen.
Iedereen kent er wel een: een verwend kind. En niemand van ons vindt verwende kinderen leuk, toch? We willen dus ook zeker niet dat ónze kinderen ineens verwend gedrag gaan vertonen.
Iedere zwangere vrouw droomt van haar perfecte babyshower: een feest vol liefde, verrassingen en alle aandacht voor haar en de baby. Maar wat als je die bijzondere dag ineens moet delen?
Het kabinet presenteert de voorjaarsnota met maatregelen die de portemonnee van veel Nederlanders raken. Belastingverhogingen en een verlaging van het kindgebonden budget staan centraal in de plannen om de begroting sluitend te krijgen.
Mijn dochter leert praten. Ik vind het werkelijk een van de schattigste fases tot nu toe. Die brabbelende dreumes die allemaal grappige dingen zegt: het is om van te smelten. Het levert alleen ook weleens gênante situaties op.
Groep 8 kamp. Voor veel kinderen het hoogtepunt van hun basisschooltijd, maar voor Mariska en haar dochter was het iets waar ze enorm tegenop zagen. Haar dochter mocht namelijk geen contact hebben met het thuisfront.