Marjolein en Martine wonen meer dan 10.000km van elkaar en hebben samen een bedrijf. Marjolein woont in Rotterdam met haar man en twee dochters (13 en 11 jaar), Martine woont in Kuala Lumpur met man en zoon (9) en dochter (7).
Lees verder onder de advertentie
16.10 Hoe was E haar eerste dag in groep 8?
16.15 🥺 Boehoe het laatste jaar basisschool 🥺. Ik wist het net droog te houden… Ouders mochten mee de klas in, dus daar gingen de usual suspect moeders, iedereen een heerrrrlijke vakantie gehad… Kids blij/niet blij met hun plekje in de nieuwe klas… E beet mij vervolgens toe dat ik nu echt wel kon gaan met een licht dwingend “Doei mama” 🤨
Lees verder onder de advertentie
16.17 Aaah ja, maar echt dit is volgens mij zo meer een ding van ouders dan kids zelf. Kids denken alleen maar finally we zijn er..
16.20 Ook ergens wel mooi toch. Ik vind met T hier groep 7 ineens al een shock, alhoewel hier Grade 4 dan wel wat chiller klinkt, toch iets minder ver ofzo..
16.22 Ik denk dat ik er bij elk minimaal spoortje van een mijlpaal dit jaar aflig. Draag mij maar weg. Niet te doen toch waar is mijn baby???? Waar is mijn knuffel voordat ze de school in rent? Laatste keer van alles op de basisschool… The end of an era. Anderzijds, wel chill dat ze nu ook dingen zelf kunnen 🙌🏼
16.24 Wij waren nog naar die film Inside Out 2 met de kids. Leerzaam voor ons allemaal. Het gegeven dat er opeens nieuwe emoties bijkomen is toch een soort magisch idee..
Lees verder onder de advertentie
16.26 Ja zoals de emotie van de 13-jarige die meegaat op vakantie 🖕🏼
16.26 😱🤭 O ja joh?
16.30 Het zal de combinatie van Anger en Anxiety zijn 😊 Ik ben wel fan van de name to tame it strategie, om de angel eruit te halen. “Wat een prachtige vinger, lieverd!!”
16.35 Zit hier nog vol in de fase “wat zeg / herhaal je wel/niet van je vriendjes” bij V. We zijn alweer drie weken naar school en laat ik zeggen dat ze alweer veel heeft geleerd.. 🙈
16.40 Mijn truc is dan om dan heel luchtig te doen over die teksten en te vragen wie dat zei op school om vervolgens samen iets leukers te bedenken wat je ook kan doen/zeggen. Benieuwd voor hoe lang dat nog werkt.. 😇😇
Lees verder onder de advertentie
16.45 Ik heb wel eens de tactiek geprobeerd om steeds als ze scheldwoorden gebruikten hun allerliefste koosnaampje te noemen, ook met andere mensen erbij. Maar dat kreeg ik als een boomerang terug… Groetjes van “Mamsiemamsel” 🙄
16.50 Aiaiai, ok sla ik die over, ik bereid mij wel stiekem voor op Engelse middle shool slang waar ik überhaupt geen idee van heb wat het betekent..🫶👵
16.51 Stop de tijd dan maar
Hoe gaat jouw kind om met de mobiele telefoon? Lees erover op ChatLicense, een app waarmee je samen met je kind de online wereld op een leuke en handige manier leert kennen.
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Actrice en zangeres Birgit Schuurman (47) is altijd al druk, druk, druk in haar hoofd geweest. Toch kwam de ADHD-diagnose pas toen ze 45 was. Ze is samen met Sander en moeder van Chico (16) en Jimi (3).
Vandaag start de nieuwe campagne van stichting Hartekind: ‘Elk kinderhart dat stopt, is er één te veel’. Wij spraken ambassadeur, comedian en moeder van een hartekindje Nienke Plas over de roerige start van haar dochter Harley en hoe het nu met haar gaat. “Ik besef elke dag hoeveel geluk we hebben gehad.”
Een slaapfeestje voor zevenjarige meiden: cupcakes versieren, nagels lakken en een film kijken met popcorn. Klinkt als een droom, toch? Tot blijkt dat de matching pyjama’s van het feestje meer weg hebben van lingeriesetjes…
Jitske’s dochter Ivy zit sinds dit jaar op de basisschool. Elke woensdagmiddag hoopt haar dochter met iemand te kunnen spelen maar dit lukt maar zelden. Moet ik me zorgen maken, vraagt Jitske zich af?
Elke zondag vertelt een moeder over het verhaal achter het bedrag op haar bankrekening. Deze week: Op de betaalrekening van Rabia en Ivar staat precies genoeg om van rond te komen. Het bedrag dat ze verdiende met haar escortwerk tijdens haar studententijd staat veilig op een eigen rekening.