Presentatrice Nicolette Kluijver is moeder van Isabella en de tweeling Ana Sofia en Jesse.
Lees verder onder de advertentie
Mijn kinderen hebben inmiddels door dat het leven als moeder soms ook ietwat aan de zware kant kan zijn, als ik weer eens sta te zwoegen op een gezonde maaltijd terwijl ik ondertussen de tassen inpak voor school en ook nog eens bel met de zwemvereniging om dat C-diploma nu eindelijk eens in te plannen.
Lees verder onder de advertentie
Diploma
Over dat zwemdiploma: eigenlijk heb ík inmiddels ook een diploma verdiend na al die uren aan het zwembad, met een gevoelstemperatuur van 50 graden, om te kijken hoe mijn kikkertjes hun A- en B-diploma bij elkaar trappelen. En waarom trek ik iedere woensdag eigenlijk een coltrui aan en vergeet ik dat we die middag naar zwemles moeten? Drijvend in het zweet langs de kant staan om ze aan te moedigen… Eigenlijk zijn die zwemdiploma’s een kwelling, en niet alleen voor de kinderen.
Lees verder onder de advertentie
Alle drie mijn kids hebben doordeweeks veel sportactiviteiten en hobby’s en een vriendenkring waar menig volwassene jaloers op zou zijn. Multitasken is dus niet per se iets wat ik kan, maar wat ik gewoon doe. Uitrusten doe ik wel weer op mijn werk.
Mijn kinderen vragen mij weleens: “Mama, is het leuk om mama te zijn?” Ik vind mama zijn het leukste wat er is. Ik ben zó supertrots dat ik mama mag zijn. Maar of het zwaar is? Ja, dat is het zeker. Mijn moeder riep vroeger weleens tegen mij: “Het is hier geen hotel!” Nou, dat is het bij ons wel, hoor. De was- en strijkservice gaat in Hotel Kluijver de hele dag door. De bar en het restaurant zijn 24/7 geopend. Lunchpakketjes zijn bij het verblijf inbegrepen en de taxiservice is te allen tijde beschikbaar, ook de ongemakkelijke. En ik doe het met liefde.
Lees verder onder de advertentie
Mijn grootste wens in het leven is om oma te worden. De oma van de kids van mijn kids. En ook voor hen zal het hotel geopend zijn met 24/7 service. Mama zijn is af en toe zwaar, maar het is het beste wat me ooit is overkomen.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.