Is je kind gek op sushi? Dan staat-ie vast te springen om met je mee te gaan naar één van deze leuke, kindvriendelijke sushi-restaurants.
Lees verder onder de advertentie
Kyoto – Rotterdam
Kinderen van 4 t/m 10 jaar eten hier onbeperkt sushi voor een fijne prijs: € 14,50. Bovendien kun je er makkelijk (en gratis) parkeren en zit de vaart er lekker in – hoef je tenminste geen halfuur te wachten op je bestelling.
Lees verder onder de advertentie
Arigato – Eindhoven
Hier zijn alle gerechten stuk voor stuk geïnspireerd door de Japanse, Thaise en Chinese keuken. In tegenstelling tot veel concurrenten werkt Arigato níet met het all you can eat-concept. Wel wordt alles midden op tafel gezet, zodat je met elkaar kunt delen – hoef je niet bang te zijn dat je iets mist.
Lees verder onder de advertentie
Motto Sushi – Alkmaar
Bij Motto Sushi kun je voor één vaste prijs 2,5 uur onbeperkt sushi eten. Als de kinderen even genoeg hebben van alle sushigerechten staat er ook nog Chippu (patat) op het menu. Voor kinderen van 4 tot en met 10 jaar betaal je slechts € 13,80, dus je kunt er ook vrij goedkoop uit eten met je kids.
Lees verder onder de advertentie
Sushi Mall – Groningen
Naast sushi kun je hier ook terecht voor de Thaise keuken. Elke woensdag is er een speciale sushi-avond waarbij er speciale gerechten te bestellen zijn en dit allemaal voor een leuke prijs.
Lees verder onder de advertentie
Sushi Today – Amersfoort en Utrecht
Bij Sushi Today kun je naast het eten van heerlijke verse sushi kiezen voor een filmdiner. Je krijgt bij het menu een filmvoucher waarmee je naar de bioscoop kunt gaan. Hiervoor betaal je 7 euro per persoon extra. Leuk om te combineren.
Dit sushi restaurant is gevestigd in een voormalige kerk en je kijkt tegen de mooiste muurschilderingen aan. Ook hier kan je onbeperkt sushi eten, en hebben je kinderen wat te bekijken.
Sushi Miru – Oss
Onbeperkt bestellen is mogelijk, maar wil je het liever rustig aan doen? Dan kun je ook voor losse gerechten gaan. Fijne bijkomstigheid: er is ook een uitgebreid dessertbuffet – vindt je kind vast leuk.
Yume Sushi – Apeldoorn en Deventer
Nigri, Maki, Gunkan en Temaki: bij Yume Sushi kun je twee uur lang uit meer dan honderd Japanse gerechten kiezen. Zit er voor je kind zeker iets lekkers bij.
Sushi Time – door heel Nederland
Met tien verschillende vestigingen is er altijd wel een bij je in de buurt. In Amsterdam en Den Haag kun je voor de All You Can Eat-avond gaan, waarbij je voor je kind (tot 10 jaar) € 13,00 of € 18,00 (tot 12 jaar) betaalt. Ook leuk: in alle vestigingen kunnen kinderen een workshop volgen waarbij ze zelf sushi leren maken.
Aqua Asia – Rotterdam
Voor iedereen die een keer op chique wil gaan en niet dol is op het all you can eat-concept: ga naar Aqua Asia. Wat luxer, maar betere sushi krijg je niet in Rotterdam. Daarbij is de ligging – buiten het feit dat je je door de Erasmusbrug geen mooier uitzicht kunt bedenken – ideaal met (wat oudere) kinderen. Want: op loopafstand van waar de watertaxi’s komen – kan je met mooi weer eerst heerlijk over het water scheuren.
Goed, geen echt sushi restaurant, maar toch mag-ie niet in het lijstje ontbreken. Speciaal voor kinderen is hier namelijk een leuk kinderbuffet én een Chinees dorp met entertainment.
Sushi Zhu – Zwijndrecht
Je kunt afhalen, maar ook gewoon gezellig in het restaurant gaan eten. Voor kinderen van 4 t/m 11 jaar betaal je van maandag t/m donderdag 12,80, op de andere avonden een eurootje meer. Houd je kind het aan tafel niet lang vol? Geen probleem, dan kan-ie zich lekker uitleven in het speelparadijs.
Natsumi – Voorburg
Kani, gyoza, potato cookie of fried banana, of liefst allemaal? Voor de kleintjes van 4 t/m 7 jaar is het all you can eat-tarief hier € 11,50 en van 8 t/m 11 jaar betaal je € 16,50. Bestellen én serveren gaat vlot en ook voor de niet-visliefhebbers is er genoeg te kiezen.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Kinderen verzinnen de gekste dingen om ergens onderuit te komen. Vaak met hele slechte smoezen die je zo doorziet, maar soms zijn ze slimmer dan je verwacht. Zo dacht Sylvia maandenlang dat haar dochter naar paardrijles ging, maar dat was helemaal niet zo.