Je kunt natuurlijk voor de zoveelste keer het gourmetstel uit de kast trekken, maar er is op kerstavond nog veel meer leuks te doen. Bekijk dit lijstje maar.
Lees verder onder de advertentie
Kerst in de zon
Oké, je moet wel héél snel zijn met boeken, maar het heeft wel wat, kerst vieren in de zon. Wij selecteerden de mooiste bestemmingen voor je.
Liever thuis blijven? Kan natuurlijk ook. Knutsel dan bijvoorbeeld wat leuks voor eerste en tweede kerstdag – kan je mooi uitdelen tijdens het kerstdiner. Hier vind je een paar leuke knutseltips.
En voor een ieder die het liever wat rustiger aan doet, kun je ook gewoon een heerlijke kerstfilm opzetten. Hier zie je wat er zoal op tv te zien is de 24e.
Lees verder onder de advertentie
Kerstmarkt
Of bezoek een leuke kerstmarkt – vergaap jij je met een glühwein in je hand aan de tentjes vol kerstprullaria, terwijl je kinderen hun ogen uitkijken bij de levende kerststal. Van Leiden tot Breda: het leukste aanbod vind je hier.
Lees verder onder de advertentie
Amsterdam Lightfestival
Onze hoofdstad is elk jaar het decor van een schitterend lichtfestival. Bekende gebouwen zoals het Rijksmuseum zijn prachtig verlicht en onderweg zie je schitterende kunstwerken die speciaal voor het festival zijn gemaakt. Je kunt de route varend, wandelend en fietsend afleggen. Wanneer? Van 28 november tot 19 januari
All You Need is Love
Last but not least, hoe cliché ook: niets lekkerder dan languit op de bank de All You Need is Love-kerstspecial kijken zodra je kinderen op bed liggen. Wijntje en tissues erbij en klaar ben je.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
1 April is voor kinderen een feestdag op zich. Geintjes bedenken, mensen foppen en dan gierend van het lachen kijken of iemand erin trapt. Maar dit jaar liep het bij Keesje thuis nét even anders dan gepland. Of nou ja, misschien juist precies zoals gepland: een Tikkie voor iedereen!
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Merel had nooit gedacht zó’n moeder te worden en vond thuisblijfmoeder eigenlijk een beetje een vies woord. En haar baan was toch ook best leuk? Maar toen ze weer ging werken na haar verlof, wist ze ineens helemaal niet meer wat er nou zo leuk aan was geweest.