Bespaar je een vliegticket naar Zuid-Afrika: hier in Nederland zijn genoeg natuurgebieden waar je samen met je kind prachtig wild kunt spotten. Wij zetten wat plekken voor je op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Nationaal Park De Hoge Veluwe
Maar liefst duizend(!) vierkante kilometer aan bossen, velden en grasvlakten, dus met een beetje geluk kom je van alles tegen: van edelherten en wilde zwijnen tot dassen, vossen, roofvogels en wasberen. En wist je trouwens ook dat er hagedissen en slangen rondkronkelen?
Lees verder onder de advertentie
Nationaal Park Oosterschelde
Neem hier de tijd, want de oppervlakte van dit nationale park (de grootste van Nederland) is net zo groot als 54.000 voetbalvelden. Vooral vogelspotters kunnen hier kun lol op. Je vindt er tienduizenden exemplaren, waaronder de scholekster, kluut, stern en steltlopers. In de winter kun je zelfs flamingo’s tegenkomen. Oh, en sla de zeehonden niet over.
Rivieren, ruige paden en eilandjes: afwisselender krijg je het niet. En hierdoor vind je op deze plek een unieke verscheidenheid aan planten en dieren. Je kunt het park verkennen vanaf het water, de fiets of lopend. Sta vooral even stil bij de wilgen en populieren, want daar zitten bevers (kenmerkend voor dit park) het liefst.
Lees verder onder de advertentie
Natuurgebied Deelerwoud
Stukken rustiger dan de Hoge Veluwe, maar daarom niet minder mooi. Je hebt er uitgestrekte bossen en eindeloze heidevelden waar je regelmatig oog in oog komt te staan met een wild zijn of hertjes.
Lees verder onder de advertentie
Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug
Dit park staat vooral bekend om zijn uitgestrekte bossen, maar je vindt er ook heidevelden, stuifzanden en zelfs uiterwaarden. Het resultaat? Enorm veel diersoorten. Een kleine greep: de ree, eekhoorn, vos, das, boommarter, bunzing, ringslang en vleermuis.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
1 April is voor kinderen een feestdag op zich. Geintjes bedenken, mensen foppen en dan gierend van het lachen kijken of iemand erin trapt. Maar dit jaar liep het bij Keesje thuis nét even anders dan gepland. Of nou ja, misschien juist precies zoals gepland: een Tikkie voor iedereen!
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Merel had nooit gedacht zó’n moeder te worden en vond thuisblijfmoeder eigenlijk een beetje een vies woord. En haar baan was toch ook best leuk? Maar toen ze weer ging werken na haar verlof, wist ze ineens helemaal niet meer wat er nou zo leuk aan was geweest.