Paula sprong bepaald geen gat in de lucht, toen haar vriend voorstelde om met de kinderen naar Dubai te gaan. Maar dochters Mila en Jette dachten: leuk, shoppen!
Lees verder onder de advertentie
Zien
Een fantastisch uizicht De Burj Khalifa is de hoogste toren ter wereld. Pompeus, maar zo’n uitzicht tref je nergens anders. Reserveren is verplicht.
Lees verder onder de advertentie
Miljoenen sieraden Het goud blinkt je tegemoet in de Gold Souq. Van verfijnde sieraden tot uitbundige ontwerpen.
Een prachtige moskee De Jumeirah-moskee is ook toegankelijk voor niet-moslims. Onze gids vertelde onder houdend over de islam, waardoor het ook voor Mila en Jette boeiend was. Reserveren is niet nodig.
De oude wijken In het Al Fahidi Historical District lieten we de moderne architectuur achter ons en liepen langs zandkleurige huizen, knusse cafés en mooie kunstgalerieën.
Lees verder onder de advertentie
Doen
Van de glijbaan Aan wildwaterparken geen gebrek. Wij brachten een paar uur door in het Aqua venture Waterpark. Niet goedkoop, maar je scoort gegarandeerd punten bij de kinderen.
Lees verder onder de advertentie
Op jeepsafari Zeker doen: de jeepsafari door de woestijn. Wij deden een dagtocht, maar er zijn ook meerdaagse safari’s waarbij je overnacht.
Shoppen Jette en Mila verheugden zich enorm op een bezoek aan Dubai Mall. Meer dan twaalfhonderd winkels, een aquarium, een overdekt themapark en talloze restaurants – een stad op zich.
Kebab met uitzicht Genieten van de Arabische keuken én van een panoramisch uitzicht: bij Shabestan kun je terecht voor lunch en diner voor onder meer sappige kebabs.
Lekkere muesli Hipster of niet, in het loft-achtige café Tom & Serg met open keuken serveren ze goede koffie en knapperige, homemade muesli.
Pizza op het strand Zin in een pizza op het strand, bel dan Freedom Pizza en ze komen hun heerlijke en gezonde pizza’s afleveren tot aan je strandbed.
Slapen
In een hotel aan het strand Een knusse bed and breakfast zul je niet snel vinden in Dubai, daar staat tegenover dat het barst van de kindvriendelijke hotels en resorts. Sheraton Jumeirah Beach Resort bijvoorbeeld, gelegen aan een rustig strand zonder golfslag.
In de verzonken stad Maar liefst vijftienhonderd kamers telt het complex van Atlantis The Palm Hotel, dat – hoe kan het ook anders – is gebaseerd op de mythe van de verzonken stad.
Lekker bij het zwembad The Park Hyatt Dubai is slechts tien minuten verwijderd van Dubai Airport, met een fijn buitenzwembad voor de kinderen en ruime kamers.
Moederschap is prachtig, maar eerlijk? Ook doodvermoeiend. Slapeloze nachten, vroege ochtenden en een eindeloze to-do-lijst – geen wonder dat sommige moeders standaard gapend rondlopen. Maar wist je dat jouw sterrenbeeld invloed kan hebben op hoeveel slaap je eigenlijk nodig hebt?
In de wereld van opvoedstijlen duikt steeds vaker de term ‘panda parenting’ op. Deze benadering, geïnspireerd door het gedrag van panda’s in de natuur, is een combinatie van ouderlijke steun en het bevorderen van de zelfstandigheid van kinderen.
Actrice Jelka van Houten trouwde onlangs met haar grote liefde, cabaretier, Henry van Loon. Samen vormen ze een samengesteld gezin met drie kinderen. Ze vertelt open over de tropenjaren in een interview met VROUW Glossy.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
De tijd voor de grote voorjaarsschoonmaak is weer aangebroken! Nu de dagen langer worden en de zon zich vaker laat zien, is er geen beter moment om je huis een grondige opfrisbeurt te geven. Maar waar haal je alles wat je nodig hebt om je huis van top tot teen schoon te maken? Nu Blokker […]