Er staat een bijzondere periode voor de deur: de feestdagen! Voor sommigen is het zelfs het hoogtepunt van het jaar. Ook zin in een hoogtepunt met kerst? We’ve got you!
Lees verder onder de advertentie
Spannende feestdagen
Het lijkt misschien niet het ideale moment voor wat sexy action met je partner. De feestdagen kennen meestal een propvol programma. Je kids willen kerstfilms met je kijken en kerstkoekjes bakken. Je moet het hele gezin op tijd bij je (schoon)ouders krijgen. En waren die laatste cadeautjes nou al ingepakt? Geloof ons: we snappen het. Toch kan ook jij kerst een sexy randje geven. Het sleutelwoord? Lingerie!
Lees verder onder de advertentie
Vijf tips voor een sexy kerst
Alleen hij weet wat er onder die feestjurk zit Of je nou een glitterjurk, powersuit of een foute kersttrui draagt: ga voor sexy lingerie eronder en vertel je partner van tevoren wat je aan gaat trekken. Je zit dan misschien wel de hele dag bij je schoonouders of bij een saai kerstdiner van je oudtante, je draagt wel een sexy geheimpje met je mee. Ga voor een rood setje voor ultieme kerstsferen.
Een sexy pakje onder de boom Je hoeft niet te wachten tot je partner een sexy lingeriesetje voor je koopt. Je kunt hem ook een pakje cadeau doen, die jij vervolgens voor hem draagt. Dat is immers ook voor hem een cadeautje. Niet uitpakken waar de kinderen bij zijn natuurlijk. Klik hier voor wat inspiratie.
Stiekem voorspel Voor de echte daredevils: durven jullie kleine momentjes te pakken? Een flinke tongzoen onder de mistletoe? Even elkaar aanraken als er niemand kijkt? Je string uittrekken en in de zak van zijn jasje laten glijden?
It’s playtime Weer thuis en alle koters op bed? Nu kan het feest echt beginnen. Tijd om samen tot jullie hoogtepunt te komen!
Santa but sexy Om de kerstsfeer ook mee te nemen tussen de lakens, kun je gaan voor een rollenspel. Laat het beeld van kerstman als oude vent met een dikke buik even los en hul je in sexy kerstpakjes voor hem en haar.
Shop het bij EasyToys
De mooiste lingerie shop je bij EasyToys. Give a present with passion is hun motto, en passievol zal jouw kerst worden met al dat moois! En bij EasyToys shop je nog veel meer handigs voor onder je kerstoutfit. Wat dacht je van tepelstickers voor onder een jurkje waar je geen beha bij kunt dragen? Of mooie panty’s met jarretels voor onder je jurk? Shop jouw ultieme hoogtepunt van het jaar!
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Marloes (33) is redacteur bij Kek Mama en woont met vriend, peuter (3) en baby (10 maanden) in Arnhem. Ze schrijft in haar columns over hoe ze het hoofd boven water houdt in haar chaotische gezinsleven en de overgang van één naar twee kinderen. Deze week over: de eerste wendag op de basisschool.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.