Na een dag kinderopvang een klein zandmonster met zwarte voetjes en pindakaas in het haar aantreffen, zal menig ouder bekend voorkomen. Dat wordt een linea recta bezoekje aan de badkamer, maar daar hebben die kids na zo’n drukke dag vaak nog maar weinig zin in. Door wat vermakelijk badspeelgoed in te slaan, krijg je ze dan nét even sneller in beweging.
Lees verder onder de advertentie
Kek Mama snorde de leukste, leerzaamste en mooiste speeltjes voor in bad of onder de douche op. Scroll verder en shop dat badspeelgoed maar!
Tomy ‘Do-Re-Mi dolfijnen’ junior 16-delig
Lees verder onder de advertentie
Deze ‘Do-Re-Mi dolfijnen’ van Tomy zijn geweldig leuk voor in bad. Je kunt er namelijk muziek mee maken; elke drijvende dolfijn speelt een eigen muzieknoot als je erop tikt. Hang ze aan elkaar in een drijvende cirkel of lijn en zorg dat ze allemaal in hun eigen gekleurde ring zitten. Verwissel ze van volgorde en maak je eigen melodieën. – 16-delig (8 ringen, 8 dolfijnen) – Maak je eigen muziek – Eindeloos speelplezier
Alvast een beetje oefenen met letters en woorden terwijl je haren worden gewassen, da’s toch briljant? Deze toffe badletters van VanPauline blijven drijven in het water en blijven aan de douchewand plakken als de wand en de letters nat zijn. Hóe leuk? – 26 letters (10x10cm) – In zwart bewaarnetje – In verschillende kleuren verkrijgbaar
Is je kindje gek op kleuren en badderen? Dan is het té leuk beide activiteiten te combineren. Met deze set krijtjes van Janod kleur je de badrand of douchewand gezellig vol. Met de zeesterspons haal je alles weer gemakkelijk weg als je weer iets nieuws wil maken (of als papa of mama de stijlvolle badkamer weer even terug wil). – 6 krijtjes en sponsje – Materiaal: wax – Vanaf 3 jaar
Oh, die nieuwe collectie van het Deense merk Liewood is toch zó’n lust voor het oog. Deze ‘Troels’-badspeeltjes – een zeilboot, speedboot en een onderzeeër – in de prachtige kleuren ‘lavender mix’ blijven perfect drijven, zijn gemakkelijk vast te pakken en vast te houden. Voor spetterende vaaravonturen! – Set van drie bootjes – Gemaakt van 100% siliconen – Makkelijk schoon te maken
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.
Kelly (30) is al twaalf jaar samen met haar grote liefde Sander (31). Zij gunt hem één keer per jaar een avontuurtje buiten de deur, omdat ze weet dat het helemaal goed zit tussen hen twee.