Op vakantie, naar school of tijdens het logeerweekend bij opa en oma: een rugtas komt altijd goed van pas. Dit zijn volgens ons de leukste modellen van dit moment.
Lees verder onder de advertentie
Fabrizio Southwest Kinds
Heeft je kind last van heimwee? Dit lieve snoetje op de voorkant vrolijkt hem of haar meteen op. Ook verkrijgbaar met een poes of tijger op de voorkant. De rugtas heeft een groot en klein voorvak die je kunt afsluiten met een rits.
– Materiaal: polyester
– Inhoud: 12 liter
– Afmeting: 36 x 32 x 10 cm
Deze rugtas wil ik
Lees verder onder de advertentie
Samsonite Sammies
Nog zo’n dotje! Als je de snuit van de vos optilt, komt er flink wat opbergruimte tevoorschijn. De tas heeft een groot vak, maar ook een kleiner voorvak met rits. En handige lus om ‘m op te hangen.
– Materiaal: polyester
– Met verstelbare schouderriem
– Ook verkrijgbaar als koala en wasbeer
Bestel ‘m hier
Lees verder onder de advertentie
Fresk
Het is dat er walvissen op staan, anders was-ie perfect voor een dagje naar kantoor. De tas is gemaakt van gerecycled PET-polyester, dus lekker duurzaam. Natuur blij, je kind blij.
– Met verstelbare schouderriemen
– Afmeting: 27 x 35 x 8 cm
– Ook verkrijgbaar met vogel- of egelprint
Ik wil deze rugtas
Lees verder onder de advertentie
Rex London
Groot genoeg voor een broodtrommeltje en wat drinken, dus perfect voor het eerste schooljaar van je kind. De rugtas is gemaakt van afneembaar materiaal en daardoor bestand tegen lekkende bekers. Wel zo fijn.
– Met verstelbare schouderriemen
– Inclusief lus om ‘m op te hangen
– Ook verkrijgbaar in andere prints
Ja, deze vindt mijn kind fantastisch
Ergonomisch verantwoord, lekker licht, genoeg ruimte en waterafstotend. En dat allemaal in de vorm van een klein roze aapje. Natuurlijk komt-ie met de herkenbare pluizige Kipling-hanger.
– Materiaal: polyamide
– Inhoud: 7 liter
– Extra vak met rits in de binnenkant
Hier bestel je dit aapje
Lees verder onder de advertentie
Jack Wolfskin Little Jack
Deze rugzak ziet er niet alleen stoer uit, maar heeft ook genoeg ruimte voor potloden, speeltjes, een beker drinken én een boek. En in het voorvak is hun favoriete knuffel binnen handbereik. Extra fijn: de schouderriemen sluiten goed aan en met de borstriem blijft de rugzak op z’n plek.
– Afmeting: 27 x 21 x 15 cm
– Materiaal: polyester
– Inclusief naamkaartje met liniaal
Je koopt ‘m hier
Vingino
Voor je kind is het belangrijk dat zijn of haar schooltas er stoer uitziet, voor jou is het waarschijnlijk belangrijk dat de schooltas vooral functioneel is en tegen een stootje kan. Zoals je ziet voldoet deze tas aan beide, check!
– Materiaal: polyester
– Schouderbanden verstelbaar
– Extra groot voorvak
Bestel hier
Rugzak teddy kat
Is jouw kind een echte poezenfan? Dan is deze tas een schot in de roos. De klep sluit met een magnetische drukknoop en de tas kan worden dichtgesnoerd met een trekkoord. Binnenin de rugtas zit een ritsvak en een insteekvak voor kleine spulletjes. De stevige witte draagbanden kun je verstellen.
– Materiaal: 50% katoen, 50% polyester
– Afmeting: 10 x 20 x 20 cm
– Drukknoop en treksluiting
Hebben? Hier is-ie te koop
Trixie
Onze favoriet, want zeg nou zelf: een dagje naar de dierentuin wordt nóg leuker met dit schattige leeuwtje. De rugzak is gemaakt van katoen en heeft een hoofdvak en een vak voorop. Is je kind gek op een ander dier? Geen probleem, de rugtas is ook verkrijgbaar als olifant, pinguïn en vele andere dieren.
– Materiaal: katoen
– Afmeting: 31 x 23 x 10 cm
– Ritssluiting
Bestel deze leuke dierenrugzak
Soms denk je alles perfect te hebben geregeld, totdat je een gigantische fout ontdekt als het al te laat is. Het overkwam Ilma met haar zorgvuldig voorbereide geboortekaartjes.
Niemand zit erop te wachten: muizen in huis! Of je nou als de dood bent voor de diertjes of het gewoon vies vindt, muizen in huis wil je niet. Salomé had ze toch.
Tikkies krijgen voor minuscule bedragen, het gebeurt dus écht. Het overkwam Suzan, die hierdoor nooit meer normaal kan kijken naar haar nieuwe collega.
Soms is het maar beter dat je van tevoren niet weet wat het ouderschap precies inhoudt. Als je moeder wordt krijg je automatisch een portie schuldgevoel erbij waar je u tegen zegt. Femke (29) is moeder van een peuter (3) en een baby (4 maanden) en deelt haar ervaring.
Je kent ze wel: die vaders die hun kind zonder jas in de regen laten staan omdat ‘ie toch een sterke weerstand moet opbouwen. Of die vrolijk in slaap vallen terwijl hun peuter met een schaar aan de haal gaat.