Klauteren, naar beneden glijden en hup, nog een keer. Dit zijn de leukste glijbanen voor in je eigen tuin.
Lees verder onder de advertentie
Op een glijbaan heeft je kind niet alleen de grootste lol, het is ook nuttig buitenspeelgoed: hij leert er namelijk onder meer z’n evenwicht mee te ontwikkelen. En vergeet het klimmen en klauteren niet, wat je kind op zo’n trappetje eindeloos doet.
Lees verder onder de advertentie
Bij het uitzoeken van een glijbaan, is het belangrijk om na te gaan of hij veilig is om te gebruiken. Hier lees je waar je allemaal op moet letten.
Er zijn allerlei soorten glijbanen verkrijgbaar, in verschillende kleuren en maten. Sommige zijn speciaal voor baby’s, andere voor peuters of ze groeien met je kind mee. Wij hebben de fijnste modellen voor je op een rij gezet:
Glijbaan en sporttoestel
Lees verder onder de advertentie
Officieel vanaf één jaar, maar heb je een avontuurlijke baby, dan kun je ‘m ook al helpen om deze leuke glijbaan te ontdekken voordat-ie z’n eerste kaarsje uitblaast. En lukt het glijden nog niet, dan is er genoeg te ontdekken met de knuppel, basketbal en honkbal. – Kunststof – Verbetert de grove motoriek – Ook prima binnen te gebruiken
Kruip achter het stuur van de auto, toeter erop los en glijd daarna achterop de glijbaan af. Extra leuk: onder de kap van de auto zit een zandbak verborgen. Zeker weten dat jij je kind de rest van de dag niet meer ziet. – Vanaf 2 jaar – 18 kg – 120 x 40 x 74 cm
Met drie treden is deze glijbaan perfect voor kleine kinderen vanaf 1 jaar. Hij is niet al te steil en bevat een aansluiting voor de tuinslag, waardoor je ‘m zo omtovert tot een waterglijbaan. Maar het leukst? Dat is misschien nog wel de prijs. – 72 x 124 x 38 cm – Lichtgewicht – Gemakkelijk op te bergen
Je peuter leert z’n grove motoriek te verbeteren door te klimmen, glijden en kruipen op dit speeltoestel. Is-ie er honderd keer afgeweest? Dan kan hij z’n lol op met het activity center aan de zijkant of verstoppertje spelen onderop. – Inclusief tien speelballen – Leert je kind kleuren te herkennen – Goed voor cognitieve vaardigheden
Met een lengte van 120 cm is je kind even onderweg en door de afgeronde hoeken heeft-ie een vloeiende rit. Beneden aangekomen? Dan speert-ie zo weer de trap op. En geen zorgen dat de glijbaan wiebelt: de basis is speciaal gevormd voor extra stabiliteit. – Brede treden – 122 x 48 x 70 cm – Ook verkrijgbaar in blauw/groen
Oké, hij kost een bom duiten, maar dan heeft je kind wel de gaafste glijbaan van de hele buurt. Met de Megagliss 2-in-1 glijbaan is het net alsof hij over de golven zoeft – zeker als je de waterfunctie aanzet.
Omdat-ie uit twee delen bestaat, kun je ‘m gebruiken vanaf twee jaar (de korte variant) en een jaartje later verlengen. – Kunststof – Opvouwbaar – Met waterfunctie
Jouw dinofan wil natuurlijk niets liever dan van z’n favoriete ankylosaurus glijden. Of is het een kleine T-rex? Ach, wat hij wil. – Kunststof – 115 x 91,5 x 68 cm – Met verstopruimte
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.