Van spoken en geesten tot monsters onder het bed: gilt jouw kind het uit in het donker? Hang dan eens een nachtlampje op z’n slaapkamer – heerlijk rustgevend en ziet er nog gezellig uit ook.
Lees verder onder de advertentie
Bekijk deze lichtgevende uil Mel van Flow Amsterdam maar.
Niet warm
Mel is oplaadbaar, verandert van kleur door erop te tikken en gaat na 15 minuten automatisch uit. Door de LED-techniek is de uil energiezuinig én wordt-ie niet warm. Wel zo’n veilig idee.
Korting
Bestel je het nachtlampje nu via de Kek Mama Voordeelshop, dan betaal je slechts € 29,95 i.p.v. € 39,95. Ook krijg je de Light Moby mini – White (een klein wit nachtlampje dat lijkt op een walvis) erbij cadeau. Maar wees er snel bij, want op = op!
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.