Is je kind gek op raketten, het zonnestelsel en alles wat met de ruimte te maken heeft, lees dan vooral even verder. Storytel lanceert de luisterserie Missie naar Mars in samenwerking met Quest Junior en het gaat over ruimtereizen en de toekomst. Perfect voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar.
Lees verder onder de advertentie
Jij verlangt misschien naar lange avonden op het terras aan de Cotê d’Azur of shopsessies in Rome en New York. Ooit is dit vast weer mogelijk. Kinderen hebben heel andere dromen. Zij laten hun fantasie de vrije loop over zweven door de ruimte en wonen op Mars. Magisch, interessant en dichterbij dan je denkt.
Lees verder onder de advertentie
Groeten van Mars
Als jouw kind volwassen is, wonen er misschien mensen op Mars. Hoe komen ze daar? Hoe gaan ze daar leven en wat eten ze? Wetenschappers bereiden dit al jaren voor. Jouw kind kan een sprong in de toekomst maken en meegaan op een speciale missie naar Mars.
Lees verder onder de advertentie
Mee op ruimtereis
Missie naar Mars is de nieuwste Storytel Original. Samen ontwikkeld en geschreven met Quest Junior en bestaat uit 6 losstaande afleveringen van 10 tot 15 minuten. Perfect voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar die nieuwsgierig zijn naar de toekomst van ruimtereizen. Luisteren en voorgelezen worden blijft niet alleen fijn voor een kind, het heeft ook nog eens een gunstige invloed op de ontwikkeling. Van Missie naar Mars steken kinderen bovendien veel op. Een luisterboek kun je opzetten tijdens het knutselen, als ontspanning voor het slapen gaan of tijdens een lange autorit. Superhandig!
Lees verder onder de advertentie
Luisterboeken
Missie naar Mars is een nieuwe educatieve non-fictie luisterserie van Storytel, dat is een abonnementsdienst voor luisterboeken. Voor een vast bedrag per maand luister je naar je favoriete boeken en naar Storytel Original. Dat zijn de luisterboeken die door het platform zelf zijn geproduceerd.
Lees verder onder de advertentie
Winnen
Elke maand onbeperkt naar je lievelingsboeken luisteren? Dat wil jij toch ook. Storytel geeft 5 maandabonnementen weg. Vul hier je gegevens in om kans te maken op één van de vijf maandabonnementen:
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.