Oké, trampolines en hoge glijbanen kun je beter overslaan, maar er is genoeg ander leuk speelgoed voor je kind als je alleen een balkon hebt. Bekijk dit lijstje maar.
Lees verder onder de advertentie
Lekker kliederen met stoepkrijt
Zó multi-inzetbaar dat iedereen met kinderen een doos met stoepkrijt in huis zou moeten hebben. Maak een parcours op de stenen, geef de muur een andere kleur (poets je er zo weer af met een plens water), teken een autoweg voor speelgoedauto’s of speel twister. Wedden dat de dagen voorbijvliegen? Bestel hier je doosje met krijt voor € 4,40
Lees verder onder de advertentie
Handigste speelgoed voor op het balkon: de watertafel
Ideaal als de zon schijnt, want met een watertafel beleeft je kind urenlang plezier en koelt-ie ook nog lekker af. Je hebt ze in alle soorten en maten, maar deze piratentafel (hier te bestellen) wordt massaal gekocht door ouders. Wat ons betreft echt het ideale speelgoed voor op het balkon. Liever iets kleiners? Dan is de Archway Falls (hier te bestellen) ook erg leuk.
Ken je deze nog? Hartstikke leuk en multifunctioneel, want je kunt ‘m als zandbak én badje gebruiken. ’s Winters hoef je de schelp overigens niet op te bergen: je gooit gewoon alle speelgoed erin en klapt ‘m dicht. Wel zo makkelijk. Bestel hier vanaf € 19,99 in het blauw, groen of roze
Lees verder onder de advertentie
Schommelen op het balkon
Een schommel midden op het balkon is natuurlijk niet veilig, maar heb je er ooit aan gedacht om er een aan de deurpost te hangen? Voor baby’s, dreumesen en peuters tot 3 jaar kan dit nog prima – ze zitten dan immers nog vast in een stoeltje. Bestel hier een meegroeischommel.
Lees verder onder de advertentie
Schommelwip
Dit next level hobbelpaard (in de vorm van een krokodil) is geschikt voor één of twee kinderen en perfect geschikt voor op het balkon. Bestel ‘m hier!
Je zou denken dat volwassenen met een hoge functie en flink salaris allemaal begonnen met een bibliotheekkaart op hun tweede en elke avond luisterden naar literaire meesterwerken bij het zachte licht van een nachtlampje. Dat zit toch anders.
Mijn dochter leert praten. Ik vind het werkelijk een van de schattigste fases tot nu toe. Die brabbelende dreumes die allemaal grappige dingen zegt: het is om van te smelten. Het levert alleen ook weleens gênante situaties op.
Een zwangerschap is al spannend genoeg, maar voor de Britse Lucy en haar man Adam werd het een ware achtbaan. Hun baby Rafferty kwam niet één, maar twee keer ter wereld.
Je denkt dat je iemand in huis haalt om op je kinderen te passen, maar intussen wordt je voorraadkast geplunderd en verdwijnen er sieraden. Wat begon als een klein vermoeden, groeide bij Carla uit tot een regelrechte mini-detectivezaak.
Iedereen kent er wel een: een verwend kind. En niemand van ons vindt verwende kinderen leuk, toch? We willen dus ook zeker niet dat ónze kinderen ineens verwend gedrag gaan vertonen.