
Dit is de beste leeftijd om zwanger te worden
We hebben het allemaal wel eens gehoord: ‘De biologische klok tikt!’ Maar is er écht een beste leeftijd om zwanger te worden?
Bobby Carter is pas een paar maanden oud, maar wordt door zijn moeder Rachel (30) nu al ‘Wolverine’ genoemd. Niet zo gek, want op zijn haardos is menig volwassene nog jaloers.
Lees ook
Moeder krijgt kritiek nadat dochter (3) zelf haren knipt: ‘Levensgevaarlijk’
Het hele ziekenhuis liep uit om na de geboorte van Bobby een glimp van z’n kapsel op te vangen en ook nu nog kijken mensen hun ogen uit. Aan Mirror vertelt Rachel: “Iedereen die onze Bobby ziet, spreekt ons aan en wil aan zijn haartjes zitten. Afdekken van zijn haren is noodzakelijk, anders komen we echt nooit meer thuis.” Het jongetje had een eigen Instagramaccount, maar uiteindelijk besloten zijn ouders deze toch maar te verwijderen. Iets té veel aandacht, misschien?
Nog meer Kek Mama?
Volg ons op Facebook en Instagram. Of schrijf je hier in voor de Kek Mama nieuwsbrief >