Hoewel Amazon Prime misschien niet de eerste streamingsdienst is waar je aan denkt als je een serie voor je kleuter zoekt, is het aanbod zéker de moeite waard. Check dit lijstje maar.
Lees verder onder de advertentie
Jessie & Nessie
Deze serie gaat over de nieuwsgierige Jessie en haar beste vriend Nessie, een oud paars zeemonster. Door haar ‘begoochel’-bril ziet Jessie de wereld net een beetje anders, waardoor ze de meest bijzondere avonturen beleeft.
Lees verder onder de advertentie
Bob de Bouwer
Bob de Bouwer bouwt aan projecten met zijn team in Lentestad. Dit doet hij samen met zijn zakenpartner Wendy, leerling Leo en het team van machines.
Zafari
Een animatieserie over een bijzondere groep magische dieren die leeft in een geheime vallei aan de voet van de Kilimanjaro. Ze lachen, leren en zijn blij dat ze zo uniek zijn.
Dit zijn zeven korte films over lollige wezentjes. Ze duren bij elkaar slechts 45 minuten – ideaal dus als je kind snel z’n aandacht verliest.
De Stinkie en Puintje Show
Hier volgt je kind vijf seizoenen lang de avonturen van Stinkie de vuilniswagen en Puintje de graafmachine. Gebaseerd op de boeken van Kim en Kate McCullan en met muziek van Dan Bern.
Durfal & Eitje
‘Danger & Eggs’ (‘Durfal & Eitje’) volgt de eindeloze avonturen van een onverschrokken, turquoiseharig meisje genaamd DeeDee Durfal en haar zeer behoedzame beste vriend, een gigantisch pratend ei genaamd Philip.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Marloes (33) is redacteur bij Kek Mama en woont met vriend, peuter (3) en baby (10 maanden) in Arnhem. Ze schrijft in haar columns over hoe ze het hoofd boven water houdt in haar chaotische gezinsleven en de overgang van één naar twee kinderen. Deze week over: de eerste wendag op de basisschool.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.