Je struikelt er dagelijks over, het ligt overal en wordt maar zelden netjes opgeruimd. Juist, speelgoed! Maar welk stuk speelgoed is nu écht favoriet in huis?
Lees verder onder de advertentie
De Verkiezing Speelgoed van het Jaar blaast maar liefst 50 kaarsjes uit, en dat wordt gevierd met een heleboel winnaars. Vandaag, op 10 september, zijn de vakjury-winnaars van 2024 bekendgemaakt. Een team van speelgoed-experts heeft bergen speelgoed en spellen getest en beoordeeld op originaliteit, veiligheid, duurzaamheid en natuurlijk speelplezier. Deze gelukkige winnaars krijgen het keurmerk ‘Speelgoed van het Jaar 2024’. En vanaf vandaag mag jij ook je stem laten horen. Wie verdient volgens jou de gouden publieksprijs?
Lees verder onder de advertentie
Al 50 jaar het allerbeste speelgoed
Sinds 1974 zet de Verkiezing Speelgoed van het Jaar zich in voor wat ze noemen ‘Goed Speelgoed’. Denk aan speelgoed dat veilig is, van topkwaliteit en geen kopie van iets anders. Ook duurzaamheid en inclusiviteit staan hoog op het lijstje. Wel zo handig, want wat speelgoed betreft zien we al gauw door de bomen het bos niet meer. Je wilt je kind kwalitatief en veilig speelgoed geven, wat ze óók nog leuk vinden. Waar begin je dan? Als je het Speelgoed van het Jaar keurmerk ziet, weet je in ieder geval dat je goed zit.
Lees verder onder de advertentie
Stemmen maar!
Vanaf vandaag tot en met 10 november kun je stemmen op jouw favoriete speelgoed. Je brengt dan niet alleen je stem uit op het in jouw ogen leukste speelgoed, je maakt ook nog eens kans op geweldige prijzen. Dat is natuurlijk een leuke bonus. En waar kan je dan allemaal uit kiezen? Onder andere:
Lees verder onder de advertentie
SmartMax My First Explorers
Little Dutch Play Tent
Smartivity Globe Trotters
En nog veel meer. Het speelgoed met de meeste stemmen in elke categorie gaat er vandoor met de gouden publieksprijs. Die winnaars worden op 14 november tijdens het Speelgoed Gala onthuld.
Een trip down memory lane
Om de 50e verjaardag extra speciaal te maken, is er ook een unieke Nostalgische 50-verkiezing. Tijdens het Speelgoedfestival op het Spellenspektakel op 9 en 10 november kunnen bezoekers stemmen op het allerbeste speelgoed van de afgelopen 50 jaar. Welke klassieker steelt jouw hart? Meestemmen kan via www.speelgoedvanhetjaar.nl.
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Als moeder zou je je soms het liefst willen opsplitsen om je kind niet achter te hoeven laten, ook al weet je dat ie in goede handen is. Vooral bij oma. Althans, dat hoop je dan altijd maar. Toen Vanessa (35) thuis kwam, was de oppas van haar driejarige zoontje nergens te bekennen..
Een kraamcadeau is een goedbedoelde verrassing voor de kersverse ouders en de pasgeboren spruit, maar soms krijg je iets waar je totaal niet op voorbereid bent. Hannelore (37) wist niet goed hoe ze moest reageren op het kraamcadeau van haar tante.
Serena Verbon (Beautylab) heeft op haar achtendertigste haar hypotheek – als single mom! – afgelost. Hoe heeft ze dit gedaan en is dat voor anderen ook verstandig om te doen?
Volkszanger Mart Hoogkamer zingt tegenwoordig niet alleen hits op het podium, maar ook slaapliedjes tot in de late (of vroege) uurtjes. Op 22 januari zijn hij en zijn vriendin Jennifer namelijk trotse ouders geworden van dochter Logan Nová Hoogkamer en dat maakt de zanger dolgelukkig.