Elke dag sex om je relatie leuk te houden? Welnee. Volgens dit onderzoek is eens per week meer dan voldoende.
Lees verder onder de advertentie
Het onderzoek werd gedaan door de Universiteit van Toronto en is gebaseerd op enquêtes die in de afgelopen 40 jaar werden ingevuld door ruim 30.000 Amerikanen: mannen, vrouwen, jong, oud, latrelatie of getrouwd. Dankzij die grote database konden de onderzoekers zien of gelukkige stellen vaker of minder vaak vrijen dan stellen die in een ongelukkige relatie zitten.
Lees verder onder de advertentie
Snor met de intimiteit “Mensen denken vaak dat de hoeveelheid geld of sex gelijk staat aan ons geluksgevoel, maar dit is maar tot op zekere hoogte waar”, zegt hoofdonderzoekster Amy Muise. Volgens Muise gaat het niet om de hoeveelheid sex, maar om de intimiteit in een relatie. Als het daarmee wel snor zit, kun je dus best – als je écht geen zin hebt – een keertje overslaan.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Wintersport: de een zweert erbij, de ander gruwelt van de kou. Maar sommige moeders lijken wel geboren voor de sneeuwpret. Of het nu gaat om razendsnel de piste afgaan of vooral après-skiën alsof het een Olympische sport is: je sterrenbeeld kan daar zomaar iets mee te maken hebben!
Het zoontje van Mandy, Thijs, is vijf jaar oud en is een energiebommetje. Mandy zelf geniet daarvan met volle teugen, maar haar vriendin is minder enthousiast en vindt Mandy’s kind te druk.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Veel ouders vragen zich af: hoe hecht zullen mijn kinderen zijn als er een groot leeftijdsverschil tussen hen zit? Wordt de oudste een soort tweede ouder, of juist een afwezige puber? Goed nieuws: onderzoek laat zien dat een groot leeftijdsverschil vaak juist een extra bijzondere band creëert.