‘Onze gezamenlijke rekening staat duizenden euro’s op rood’

gezamenlijke rekening Bron: Canva
Anne Broekman
Anne Broekman
Leestijd: 2 minuten

Lydia geeft de voorkeur aan haar moeder voor het bijbrengen van financiële wijsheid aan haar kinderen, aangezien ze zelf niet sterk is in financieel-administratieve zaken. Dat is te zien aan haar gezamenlijke rekening.

Lees verder onder de advertentie

“Wij hebben een gezamenlijke rekening voor de hypotheek en de kinderbijslag. Maar sinds ik als zzp’er ineens heel veel belasting moest betalen, staan we daar duizenden euro’s op rood.

Lees verder onder de advertentie

Inkomstenbelasting

Ik geef al mijn inkomsten van mijn zakelijke rekening uit, waardoor ik elk kwartaal in de problemen kom omdat ik de btw niet kan betalen. En elk jaar omdat ik de inkomstenbelasting niet kan betalen. Mijn man is ook niet heel sterk op financieel-administratief gebied, maar wel iets beter dan ik.

Lees verder onder de advertentie

Financiële administratie

Tegen mijn kinderen zeg ik al sinds ze vijf zijn dat ik ze niks kan en wil leren over geld, behalve dat het moet worden uitgegeven. Voor wijze financiële lessen verwijs ik ze door naar mijn moeder, die wel altijd haar administratie keurig op orde heeft. Ik wil een administratieve huishoudster die alles voor me regelt op geldgebied en ook mijn huis schoonhoudt. Bestaat zo iemand?”

Lees verder onder de advertentie

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken