Van karaokeset tot poppenhuis: met dit speelgoed kan je kleuter binnenshuis z’n lol op.
Lees verder onder de advertentie
Tafels leren
Lees verder onder de advertentie
Spelen en leren tegelijk: met dit spel krijgt je kind de eerste twaalf tafels op een leuke manier onder de knie. Goed voor uren speelplezier én de ontwikkeling van de fijne motoriek.
– Achterop de blokjes staan de antwoorden – Geschikt vanaf ca. 3 jaar – Het spel is 22,5 x 22,5 cm
Op een smartphone moet hij nog even wachten, maar met deze mobiel van Peppa Pig kan je kleuter alvast bellen en appen. Niet gek opkijken als-ie nu al verslaafd raakt, hè.
– Inclusief allerlei spelletjes – Maak kennis met cijfers en vormen – Afmetingen: 21,6 x 15,2 cm
Een pizza gaat er altijd in, zeker als je ‘m zelf maakt. Met deze set van Play Doh tovert je kleuter in een handomdraai een Margarita of Quattro Stagioni op tafel.
– Bevat vijf kleuren klei – In ieder potje zit 56 gram – Inclusief instructie-set en ideeënkaarten
Het kan niet anders of jouw kleine prins of prinses leidt alles op deze Prinsessen-academie in goede banen. En iemand die het overzicht houdt is wel nodig, want het kasteel telt enorm veel kamers, torens en trappen.
– Inclusief Prinses Betty en haar moeder – Het kasteel bevat zeven kamers – Met kleine accessoires zoals glazen, stoelen en een voetbankje
Wat zijn melktanden en waar komt spierpijn vandaan? En hoe werkt je oor eigenlijk? Met hulp van illustraties en oefeningen leert je kind z’n hele lichaam kennen met dit leuke spel.
– Werkt met stift, die hier apart verkrijgbaar is – 5 thema’s komen aan bod – Ook als starterset te koop
Into The Unknown’ – jij kan ‘m al niet meer horen, maar jouw Frozen-fanaat zingt het liedje graag nog driehonderd keer. En met deze microfoon is dat, geheel in stijl, natuurlijk nóg leuker.
– Neem je liedje op en luister ‘m terug – Met volume regelaar – Inclusief verschillende melodieën en lichteffecten
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Marloes (33) is redacteur bij Kek Mama en woont met vriend, peuter (3) en baby (10 maanden) in Arnhem. Ze schrijft in haar columns over hoe ze het hoofd boven water houdt in haar chaotische gezinsleven en de overgang van één naar twee kinderen. Deze week over: de eerste wendag op de basisschool.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.