Je kunt je baby natuurlijk in een mooie romper door de kamer laten kruipen, maar een fraai babyshirtje is wel zo leuk voor de foto’s. Zoals één van deze.
Lees verder onder de advertentie
Meubels voor de babykamer, luiers, een kinderwagen, hydrofiele doeken: de lijst van spullen die je nodig hebt als je een baby krijgt, is lang. Ook kleertjes staan er natuurlijk standaard op, zoals rompers, een mutsje en sokjes. Vergeet ook shirtjes niet: de leukste zochten wij alvast voor je uit.
Lees verder onder de advertentie
Benetton
Lees verder onder de advertentie
Of jouw kleine diva nou het zonnetje in huis is of niet: dit leuke shirt past altijd bij haar bui. Ook verkrijgbaar in twee andere kleuren.
Het fijne aan een poloshirtje: je baby komt bij elke gelegenheid stijlvol voor de dag. En met vijf verschillende kleuren zit de kleur die hem het beste staat er zeker bij.
– Met geborduurd logo – 100% katoen – Comfortabele pasvorm
Dit leuke overslagshirt met stippen trek je dankzij de drukknoopsluiting heel gemakkelijk bij je baby aan. Bovendien heeft-ie het GOTS label, wat betekent dat hij minimaal uit zeventig procent biologisch katoen bestaat. En dat is beter voor het milieu én voor je kind.
– Verkrijgbaar in drie kleuren – 95% biologisch katoen – V-hals
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Slaap jij al jaren met lucide dromen over een volledige nacht doorslapen? Dan zou het zomaar eens kunnen dat jouw kinderen tot een van de sterrenbeelden behoren die bekendstaan als de slechtste slapers.
Suus (34) hoort ze wel fluisteren op het schoolplein. Of als ze binnenkomt op een kinderfeest. Want hoe goed ze het ook voorheeft met haar collega-ouders, die lijken haar adviezen niet op prijs te stellen.
Heather (33) is redacteur bij Kek Mama en moeder van een zoontje (4,5) en dochter (1,5). Haar columns zijn een mix van herkenbare momenten, hilarische situaties en kleine overwinningen in het moederschap.
Rijn (35) worstelt met een dilemma. Zijn vriendin wil haar zestienjarige puber huur laten betalen om haar verantwoordelijkheidsgevoel te vergroten, maar Rijn vindt dit veel te ver gaan. Een felle ruzie zet hun hele gezin op scherp. Hoe kan hij dit nog oplossen?
Kinderen verzinnen de gekste dingen om ergens onderuit te komen. Vaak met hele slechte smoezen die je zo doorziet, maar soms zijn ze slimmer dan je verwacht. Zo dacht Sylvia maandenlang dat haar dochter naar paardrijles ging, maar dat was helemaal niet zo.