Nu de temperatuur al dagen onder het vriespunt schiet, wil jij natuurlijk voorkomen dat je kind al klappertandend door de sneeuw rolt. Deze thermokleding komt dan extra goed van pas.
Lees verder onder de advertentie
Thermo ondergoed zwart
Lees verder onder de advertentie
Deze set bestaat uit een legging en een top met lange mouwen – perfect om als ondergoed te dragen. De broek heeft een elastische tailleband, zodat-ie goed blijft zitten. – 100% polyester – Verkrijgbaar in maten 140 t/m 176 – Gratis bezorging en retour
Deze combi, bestaande uit een top met lange mouwen en een lange broek, is zo gaaf dat je ‘m het liefst niet verstopt onder je kleding. Extra fijn: de broek en het shirt hebben allebei een geborstelde binnenkant, wat zorgt voor veel warmte. – Goede vochtregulatie dankzij de ZeroScent-technologie – Geschikt voor alle weersomstandigheden – 100% polyester
Voor de kleintjes is er deze fijne set: gemaakt van sneldrogend materiaal dat het lichaam op perfecte temperatuur houdt. – Gratis verzending – 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren – Seizoen: herfst/winter
Hoe stoer is dit shirt uit de juniorcollectie van Nike? Hij is verkrijgbaar in elf(!) verschillende kleuren en biedt de beste bescherming tegen de kou. – Aansluitende pasvorm; onzichtbare duimlussen zorgen ervoor dat het shirt op zijn plaats blijft – Dri-FIT technologie houdt je droog en comfortabel – 100% polyester
Deze set heeft veel weg van een joggingpak, maar is veel warmer dan dat. De broek en het shirt zijn gemaakt van stretchmateriaal, zodat ze altijd lekker zitten. – Sneldrogend, vochtafdrijvend materiaal – Kleur: donker grijs – blauw – 100% polyester
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.