Als je kinderen hebt, is de tijd van uren ongestoord lezen, zonnen en mojito’s drinken op het strand voorbij. In plaats daarvan zit je uren in het zand met karrenvrachten speelgoed, een koelbox, liters zonnebrandcrème en de halve inboedel van thuis. Dan is zo’n tentje ideaal.
Lees verder onder de advertentie
Voor kinderen is een tentje een fijne uitvalsbasis op het strand en bovendien een goed herkenningspunt. Ideaal voor dutjes samen en om al dat strandspeelgoed te stallen.
Confetti
Vrolijke stippen en een blauw grondzeil: knappe jongen die jou in deze tent nog over het hoofd ziet. – Opvouwbare strandtent – Met vier plastic haringen _ Raadpleeg de instructies om de tent weer op te vouwen
In deze frisse tent zit je op het strand heerlijk uit de wind. – Plat gevouwen in een handige draagtas – Pak de tent niet in als ‘ie vochtig is – Houd uit de buurt van warmetebronnen
Reken maar op jaloerse blikken wanneer je deze tent opzet. Je zit niet alleen lekker in de schaduw, maar koelt ook af doordat je heerlijk kunt pootjebaden. – Gemaakt van UV-werend materiaal – Geschikt voor kinderen tot 6 jaar – Pop-up model
Ideaal: deze tent is lekker opvallend én gemaakt van UV-werend materiaal. – Eenvoudig op te zetten en mee te nemen – Gemaakt van 100% polyester – 180×125 cm groot
Actrice en zangeres Birgit Schuurman (47) is altijd al druk, druk, druk in haar hoofd geweest. Toch kwam de ADHD-diagnose pas toen ze 45 was. Ze is samen met Sander en moeder van Chico (16) en Jimi (3).
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Actrice Jelka van Houten trouwde onlangs met haar grote liefde, cabaretier, Henry van Loon. Samen vormen ze een samengesteld gezin met drie kinderen. Ze vertelt open over de tropenjaren in een interview met VROUW Glossy.
Een slaapfeestje voor zevenjarige meiden: cupcakes versieren, nagels lakken en een film kijken met popcorn. Klinkt als een droom, toch? Tot blijkt dat de matching pyjama’s van het feestje meer weg hebben van lingeriesetjes…
Vandaag start de nieuwe campagne van stichting Hartekind: ‘Elk kinderhart dat stopt, is er één te veel’. Wij spraken ambassadeur, comedian en moeder van een hartekindje Nienke Plas over de roerige start van haar dochter Harley en hoe het nu met haar gaat. “Ik besef elke dag hoeveel geluk we hebben gehad.”