Zin om de zomervakantie van volgend jaar te boeken? Snappen we helemaal met dit gure weer! Maar laten we eerlijk zijn: moeders komen vaak tijdens een gezinsvakantie helemaal niet tot rust. Met deze tips zorg je er bij het boeken al voor dat je dit keer niet uitgeblust thuis komt.
1. Vermijd drukte
Een massaal kinderparadijs met twintig waterglijbanen, ieder uur disco en een restaurant dat zich het beste laat beschrijven als vreetschuur? Vind je het gek dat je overprikkeld thuis komt?! Ga dit jaar voor een kleinschalige accommodatie in een rustige omgeving.
2. Boek alles in één keer
Kies voor een reisaanbieder waar je je verblijf, vlucht en huurauto in één keer kunt boeken. Geloof ons: dat scheelt een hoop gedoe.
3. Bedenk wat je nodig hebt op bestemming
Hoe minder je mee hoeft te nemen, hoe minder stress. Ga voor een accommodatie waar ze weten wat gezinnen met kinderen nodig hebben. Een babybadje, een kinderstoel, een wasmachine: wel zo fijn als het er allemaal al is.
4. Ga voor kleinschalig met gepassioneerde eigenaren
Restaurantjes, excursies en wandelingen plannen: typisch zo’n taak die bij moeders terecht komt. En hoe leuk het allemaal is, het kost een hoop tijd en moeite. Onze tip? Boek een accommodatie met gepassioneerde eigenaren. Zij kunnen je vaak de leukste uitjes en restaurants tippen. Hoef jij nergens meer over na te denken.
5. Regel je reisverzekeringen voor vertrek
Ga voor een reisaanbieder waar je gelijk een reis- en annuleringsverzekering kunt afsluiten. Je wil er natuurlijk niet aan denken dat er ook van alles mis kan gaan voor of tijdens je reis, maar mocht het toch gebeuren, dan ben je blij dat je dit thuis goed geregeld hebt.
6. Zorg dat ook jij je kunt vermaken
Staar je dus niet blind op die glijbanen voor je kids, maar kies voor een idyllische bestemming waar ook jij graag eens geweest wil zijn en waar je je ogen uit kijkt.
Tijd om te boeken
Helemaal zin gekregen om een vakantie te boeken? Snappen we! Nu nog even de juiste aanbieder vinden. Bij Kek Mama hebben we fijne ervaring met Eliza was here. Bij deze reisorganisatie vind je unieke vakanties, weg van de massa. Je vertoeft op heerlijke, ontdekte plekjes. En ja, daar vind je die gepassioneerde eigenaren waar we het over hadden! Zij delen graag de verborgen parels in hun omgeving. Ze hebben trouwens niet alleen ideale accommodaties voor met kleine kinderen, ook met oudere kids boek je er fijne reisjes. Je kunt bijvoorbeeld ook een eigen villa met zwembad huren. Ook prettig: de organisatie is Nederlands, dus contact houden is makkelijk!
Ervaringsverhaal van Kek Mama’s Sesanne
Kek Mama’s Sesanne bezocht het Griekse eiland Lesbos met Eliza was here en dat bleek een topkeuze: “Met twee kinderen onder de 3 jaar waren we op zoek naar een zo soepel mogelijke eerste reis met ons gezin van vier. De voornaamste reden dat we uit kwamen bij Eliza was here is dat alles in één keer geboekt kon worden: accommodatie, vliegreis en huurauto met autostoeltjes. Daarnaast waren we toe aan een plek waar we ook een beetje konden bijkomen: liggen bij het zwembad, een restaurant op locatie en niet geheel onbelangrijk een babyfoon die het deed tot aan het zwembad en een wasmachine. We vonden alles en meer bij Birds Bay en de familie Atsikmpasi heeft ons zo warm ontvangen. Bram werd 1 op Lesbos en kreeg een homemade taart op zijn verjaardag en ik een privé Griekse kookworkshop. Niet te vergeten de prachtige locatie aan zee, met ook genoeg in de omgeving te doen.”
De wishlist van Sesanne
Bij thuiskomst heeft Sesanne gelijk wat andere mooie accommodaties op haar wishlist gezet.
“Mijn vriend en ik zijn ontzettend fan van Griekenland en al eens een keer samen naar Samos geweest, het lijkt ons waanzinnig om dit eiland ook aan onze kids te laten zien.”
“Op Zakynthos ben ik zelf als kind geweest en ik heb daar hele fijne herinneringen aan. Een prachtig eiland, waar ik maar al te graag weer een keer naar terug ga. Als is het maar voor het Griekse eten!”
“En om een beetje af te wijken, maar wel een eiland, staat Ibiza op mijn lijstje. Ik ben dol op Ibiza-Stad en vind het een heerlijk eiland om ook samen met kinderen naartoe te gaan.”
Ontdek nu jouw unieke gezinsvakantie bij Eliza was here
Wil jij ook zo’n onvergetelijke én relaxte gezinsvakantie? Boeken kan eenvoudig via www.elizawashere.nl. Bij Eliza was here zijn verblijf, vlucht én volledig verzekerde huurauto altijd inclusief. Waarom niet wachten? Omdat vroegboeken superslim is! Zo heb je ruimere keuze, langer voorpret én profiteer je van fijne vroegboekdeals.
Zodra je als moeder denkt dat je alles onder controle hebt, gaat het mis. Het overkwam ook de 32-jarige Fien. Ze maakte een gigantische smakkerd met de fiets, haar peuter én haar baby. Maar dat was volgens haar nog niet eens het ergste, want wat er daarna gebeurde zorgde voor nóg meer frustratie.
Sommige kinderen zijn zó aan hun moeder gehecht dat je bijna zou denken dat er een onzichtbaar touwtje tussen hen in zit. Heb jij zo’n moederskindje? Astrologen beweren dat dit te maken kan hebben met het sterrenbeeld van je kind.
Kleine financiële misverstanden kunnen onverwacht grote gevolgen hebben voor persoonlijke relaties. Zo betekende een Tikkie van 7,50 euro het einde van een vriendschap voor Elanor.
Als moeder zou je je soms het liefst willen opsplitsen om je kind niet achter te hoeven laten, ook al weet je dat ie in goede handen is. Vooral bij oma. Althans, dat hoop je dan altijd maar. Toen Vanessa (35) thuis kwam, was de oppas van haar driejarige zoontje nergens te bekennen..
Sommige kinderen kunnen een verhaal ophangen dat zó overtuigend is, dat je bijna zelf gaat twijfelen aan wat je weet. Of het nu gaat om de verdwenen koekjes, dat mysterieuze deukje in de auto of waarom de tablet ineens leeg is – hun fantasie kent geen grenzen. Deze kinderen zijn dan ook een ster in […]
Je zou denken dat de royals alles in huis hebben wat hun hartje begeert én nog een beetje meer. Maar wanneer Koningin Máxima terugblikt op haar tijd als kersverse moeder, doet ze een bijzondere onthulling.