Een vestje zit niet alleen heerlijk comfortabel, je baby houdt zich er ook lekker warm mee. Én het maakt ‘m natuurlijk nog schattiger dan hij al is. Dit zijn de leukste babyvestjes op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Een babyvestje staat standaard op de babyuitzetlijst. Logisch, want het is een fijn kledingstuk om je baby lekker warm te houden. En, ook niet onbelangrijk, je trekt ‘m gemakkelijk bij je baby aan en uit.
Dit zijn volgens ons de leukste modellen van dit moment:
Lees verder onder de advertentie
Terstal
Lees verder onder de advertentie
The real boss is here: met deze wijze woorden laat jouw bengel meteen even zien wie vanaf nu het ritme in huis bepaalt (voor wie dat nog niet door had).
– 95% Katoen – 5% Elastaan – Verkrijgbaar in vier maten
Geen gedoe met een rits, want dit schattige vestje van Petit Bateau is net als een overslagromper: heel gemakkelijk aan te trekken, dus. De lange capuchon heeft een hoog kaboutergehalte, maar is wel ontzettend schattig.
Een heerlijk zacht vestje dat je kunt wassen op zestig graden, dus geen zorgen als je baby een mondje melk teruggeeft. Liever in een andere kleur? Het vestje is ook verkrijgbaar in roze, blauw, wit en zandkleur.
Helemaal fijn: dit leuke vest van Bellybutton kan je kleine drol aan twee kanten dragen. Worden het de streepjes of passen de apenkoppen het beste bij z’n ondeugende bui?
– 95% Katoen – Twee zakjes voorop – Verkrijgbaar in roze of beige
‘Au jour le jour’, oftewel: leef van dag tot dag. In dat motto zal je baby zich ongetwijfeld kunnen vinden (en jij met die gebroken nachten ook). De twee knoopjes met houtlook maken ‘m helemaal af.
Extra fijn idee: het garen van dit prachtige vestje is van gerecycled katoen en petflessen.
– Verkrijgbaar in grijs en roze – 4 maten – Ajour gebreid
Zoek je een lekker opvallend vestje voor je baby, dan ga je voor deze vrolijke gele van Noppies. Te dragen als effen vest of – als je ‘m omdraait – met sterretjes.
Het aan- en uittrekken gaat trouwens heel gemakkelijk dankzij de drukknoopjes.
– Capuchon – Biologisch katoen – Verkrijgbaar in vier kleuren
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.