Wil je een dagje weg met je koter maar heb je geen inspiratie? Geeft niet. Wij zetten vijf fantastische uitjes voor jou en je kind op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Doe je gordel om
De stoere raceauto Lightning McQueen ziet zijn einde naderen als een nieuwe lichting snelheidsduivels zich aandient. Met behulp van automonteur Ramirez wil hij nog één keer de Piston Cup winnen. Heerlijke tekenfilm vol flitsende races. Cars 3, vanaf 12 juli in de bios.
Lees verder onder de advertentie
Op grottentocht
In de grotten van de Sind-Pietersberg (bij Maastricht) worden de leukste kindertochten georganiseerd. Onderweg krijgt je kind spannende verhaln over dinosaurussen te horen, leert hij mergelzagen en vonken maken met vuursteen. In de zomervakantie is er iedere dag een tocht. Maastrichtunderground.nl
Als je kind dol is op stripverhalen, moeten jullie echt naar Antwerpen. Daar is een belevingspark rondom stripfiguren als de Smurfen en Lucky Luke. Zestig attracties, waaronder een bioscoopzaal, theater en de hoogste indoor glijbaan ter wereld. Comicsstation.be
Lees verder onder de advertentie
De dappere imker
Aanrader: de Botanische Tuinen van Utrecht. Het hele jaar door zijn er kinderactiviteiten, zoals speurtochten en een vlinderfestival. Ook leuk: 16 juli is het Bijendag en kun je naar de bijenstal. Zie je hoe de imker de honing uit de raten slingert. Uu.nl/botanischetuinen
Lees verder onder de advertentie
Daar vliegt Vincent van Gogh
Zorg dat je 26 tot en met 30 juli in Joure bent, want dan worden de Friese Ballonfeesten gehouden. 35 levensgrote ballonnen in alle soorten en maten – van molens tot motoren – gaan de lucht in. Ook is er een kermis en live muziek. Ballonfeesten.nl
Moederschap is prachtig, maar eerlijk? Ook doodvermoeiend. Slapeloze nachten, vroege ochtenden en een eindeloze to-do-lijst – geen wonder dat sommige moeders standaard gapend rondlopen. Maar wist je dat jouw sterrenbeeld invloed kan hebben op hoeveel slaap je eigenlijk nodig hebt?
In de wereld van opvoedstijlen duikt steeds vaker de term ‘panda parenting’ op. Deze benadering, geïnspireerd door het gedrag van panda’s in de natuur, is een combinatie van ouderlijke steun en het bevorderen van de zelfstandigheid van kinderen.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Als moeder weet je als geen ander hoe verleidelijk het is om je dag te beginnen – en soms ook te overleven – met een flinke kop koffie. Maar hoeveel koffie is eigenlijk te veel? Een recent artikel op CNN werpt nieuw licht op deze prangende vraag.
Een jaar geleden werd Lisa Loeb voor het eerst moeder van zoontje Boaz. Aan VROUW Magazine vertelt ze over het moederschap en haar angsten. ‘Ik ben geen geboren moeder.’