Van chocoladefestival tot vliegerfeest: wij zetten iedere week vijf fijne uitjes voor je op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Red de stad en snel een beetje
Miljoenen blokje waren er nodig voor De Lego Ninjago Film. Het resultaat: een geestige film over zes tieners die hun stad moeten beschermen tegen groot kwaad. 20 september in de bioscoop.
Lees verder onder de advertentie
Levende beelden spotten
Dat wordt samen met je kind struinen door de stad en levende standbeelden spotten in etalages, huizen en gewoon op straat. Inderdaad, het World Living Statues Festival is terug in Arnhem en Ede. 29 september t/m 1 oktober, worldlivingstatues.nl
Lees verder onder de advertentie
Slaap zacht
Van Welterusten, Kleine Beer is een theatervoorstelling gemaakt. Kleine Beer kan niet slapen omdat hij bang is in het donker. Gelukkig brengt Grote Beer steeds een groter lichtje mee, en uiteindelijk zelfs de maan. Vanaf september, theaterterra.nl
In het Twentse Denekamp komt een groot vliegerfeest. Vliegers in alle soorten – van regenboog tot draak en schildpad en er wordt zelfs in het donker gevliegerd. Kinderen kunnen vliegers maken, snoep vangen en er zijn muziekoptredens bij de schaapskooi. 23 en 24 september, vliegerfeestdinkelland.nl
Lees verder onder de advertentie
In de hemel is chocola
Wil je naartoe: het Chocoladefestival in Zutphen. Je kinderen kunnen bonbons maken en een chocoladeschilderij maken, jij wijnproeven met bijpassende chocola. Ook leuk: fruit dopen in de chocoladefontein en de Kids Choco Color Run. 24 september, chocoladefestival-zutphen.nl
Moederschap is prachtig, maar eerlijk? Ook doodvermoeiend. Slapeloze nachten, vroege ochtenden en een eindeloze to-do-lijst – geen wonder dat sommige moeders standaard gapend rondlopen. Maar wist je dat jouw sterrenbeeld invloed kan hebben op hoeveel slaap je eigenlijk nodig hebt?
In de wereld van opvoedstijlen duikt steeds vaker de term ‘panda parenting’ op. Deze benadering, geïnspireerd door het gedrag van panda’s in de natuur, is een combinatie van ouderlijke steun en het bevorderen van de zelfstandigheid van kinderen.
Actrice Jelka van Houten trouwde onlangs met haar grote liefde, cabaretier, Henry van Loon. Samen vormen ze een samengesteld gezin met drie kinderen. Ze vertelt open over de tropenjaren in een interview met VROUW Glossy.
Patrick (53) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
De tijd voor de grote voorjaarsschoonmaak is weer aangebroken! Nu de dagen langer worden en de zon zich vaker laat zien, is er geen beter moment om je huis een grondige opfrisbeurt te geven. Maar waar haal je alles wat je nodig hebt om je huis van top tot teen schoon te maken? Nu Blokker […]