![sterrenbeelden koppig](https://img.kekmama.nl/w480/h480/d480/scalefit/kekmama/2024/07/sterrenbeelden-koppig-scaled.jpg)
Kinderen met deze sterrenbeelden luisteren vrijwel nooit
Als ouder heb je vast wel eens het gevoel dat je woorden het ene oor in en het andere oor uit gaan bij je kind. Maar wist je dat de sterren misschien een handje meehelpen?
De herfstvakantie vraagt om een fijn gezinsuitje. Ken jij de nieuwe manier van kunst beleven al? Bij Fabrique des Lumières in Amsterdam laat jij je volledig meeslepen en duik je nu in de toffe expositie van fotograaf en kunstenaar Jimmy Nelson. Boordevol muziek, animatie en meer. Zo is kunst toegankelijk én spannend voor jouw hele gezin.
Kunst zie je tot leven komen in het grootste immersieve kunstcentrum in Nederland – Fabrique des Lumières – gevestigd in de voormalige 19e-eeuwse gasfabriek in Westergas. In een grote industriële ruimte met muren tot 17 meter hoog zijn exposities te zien van klassieke, moderne en hedendaagse kunstenaars, waar je al je zintuigen bij gebruikt. Met geavanceerde technologie worden de kunstwerken opgeblazen door meer dan honderd projectoren en met begeleidende muziek en animatie tot leven gebracht. Je kijkt je ogen uit.
Een immersive experience betekent letterlijk een meeslepende ervaring. Met behulp van meerdere technologieën word je met je kind ondergedompeld in een nieuwe realiteit. En sta je eigenlijk middenin het kunstwerk. Kunst ‘saai’? Hier niet.
De tijdelijke expositie van kunstenaar Jimmy Nelson bij Fabrique des Lumières: The Last Sentinels, Heroes from near and far mag je echt niet missen. In deze nieuwste expositie worden Jimmy Nelson’s iconische foto’s van The Last Sentinels levensgroot getoond met een combinatie van fotografie, film, animatie en geluid. De expositie wordt versterkt met beelden uit Jimmy Nelson’s nieuwste project: Between the Sea and the Sky. Een heuse ode aan Nederland.
opent op 14 oktober 2022 en loopt t/m 13 november 2022. De experience is dagelijks te bezoeken tussen 15.00 uur en 22.00 uur en duurt zo’n drie kwartier. Fabrique des Lumières vind je op het Westergasterrein in Amsterdam. Dus ook goed te combineren met een heerlijk dagje Amsterdam. Meer info: kijk op fabrique-lumieres.com