Prachtig nieuws: in Safaripark Beekse Bergen is afgelopen week een zeldzame westelijke laaglandgorilla geboren.
Lees verder onder de advertentie
Het is het eerste jong voor moeder Tuena. Of het een mannetje of vrouwtje is, weten de verzorgers nog niet – ze kunnen nog niet al te dichtbij de gorilla komen.
Goed zichtbaar
Gelukkig kun je het babygorillaatje al wél aanschouwen. “Het binnenverblijf is goed zichtbaar, daar zit moeder nu ook pontificaal voor het glas. Ze mag zelf bepalen of ze het jong aan het publiek laat zien”, aldus een woordvoerder van het park.
Lees verder onder de advertentie
Zeldzaam
Voor Safaripark Beekse Bergen is het de tweede keer dat er een westelijke laaglandgorilla wordt geboren. Mooi nieuws, want het dier wordt in het wild met uitsterven bedreigd. Het dier zag omstreeks om half negen ’s ochtends het levenslicht. “Net als in de natuur kwam de kleine in de groep ter wereld”, aldus het hoofd dierenverzorging.
Lees verder onder de advertentie
Ga op kraamvisite met korting
Wil je de babygorilla bezoeken? Komt goed uit, want via Kek Mama krijg je nu een fijne korting: in plaats van € 26 betaal je maar € 18,20. Dat is maar liefst 30%. Bestel je tickets hier.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Nog vóór je kind de deur uit stapt, is de emotionele “basislijn” voor de dag vaak al bepaald. Niet door een strak schema of een perfect afgevinkte routine, maar door iets anders: hoe veilig en verbonden je kind zich bij jou voelt.
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (2). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Over seks praten we liever niet op het schoolplein, maar zelfs binnen een jarenlang huwelijk blijft het vaak een taboe. Terwijl het, volgens relatietherapeuten, juist enorm veel zegt over de gezondheid van een relatie.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.