Op vakantie met kids is toch anders dan vroeger met z’n tweetjes. Niet alleen door de bestemming die je uitkiest, maar ook door extra vliegtuigstoelen of de family room die je nu moet boeken. Benieuwd hoeveel andere Nederlanders gemiddeld aan hun vakantie uitgeven? Dit onderzoek geeft antwoord.
Lees verder onder de advertentie
Glampen of vliegen?
Weet jij al waar je heen gaat op vakantie dit jaar? Vliegen naar de zon, met de auto naar Frankrijk of de glamping een keer proberen? Zodra je kinderen krijgt kun je je hoofd breken over wat nu een leuke vakantiebestemming is voor het hele gezin. Lees dit artikel als je op zoek bent naar vakantiebestemmingen in Europa die geweldig zijn met kinderen.
Lees verder onder de advertentie
Maar voordat je jezelf gaat verlekkeren aan allerlei bestemmingen, vergeet ook niet eerst een budget te bepalen. Want vliegen met peuter en kleuter naar Mallorca in juni klinkt heerlijk, maar die twee extra vliegtuigstoelen ga je wel merken in je totale reissom. Mocht je het je afvragen: kinderen tot twee jaar mogen op schoot meereizen in het vliegtuig (en dus gratis mee). Voor hen hoef je nog geen eigen stoel te boeken.
Gemiddelde reisbudget
Vraag je bij het zoeken naar je vakantie dit jaar af wat anderen uitgeven? Reismagazine Columbus deed onderzoek naar het reisbudget van Nederlanders en wat bleek? Het gemiddelde bedrag wat Nederlanders per persoon aan hun vakantie uitgeven ligt tussen de 1.000 en 4.000 euro per persoon.
Lees verder onder de advertentie
19 procent geeft tussen de 1000-2000 euro uit, 20 procent besteedt 2000-3000 euro en 12 procent tussen de 3000-4000 euro. Uit het onderzoek bleek ook dat er een grote groep is met hogere reisbudgetten. 31 procent geeft namelijk in 2025 meer dan 4000 euro per persoon uit.
Favoriete bestemming van Nederlanders
Wil je op je vakantie niet te veel andere Nederlanders tegenkomen? Ga dan niet naar Italië, Frankrijk of Spanje. Dat zijn de drie populairste vakantiebestemmingen voor 2025 bleek uit het onderzoek. Ook Griekenland, Noorwegen en Portugal zijn populair onder Nederlanders in 2025.
Actrice en zangeres Birgit Schuurman (47) is altijd al druk, druk, druk in haar hoofd geweest. Toch kwam de ADHD-diagnose pas toen ze 45 was. Ze is samen met Sander en moeder van Chico (16) en Jimi (3).
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Actrice Jelka van Houten trouwde onlangs met haar grote liefde, cabaretier, Henry van Loon. Samen vormen ze een samengesteld gezin met drie kinderen. Ze vertelt open over de tropenjaren in een interview met VROUW Glossy.
Een slaapfeestje voor zevenjarige meiden: cupcakes versieren, nagels lakken en een film kijken met popcorn. Klinkt als een droom, toch? Tot blijkt dat de matching pyjama’s van het feestje meer weg hebben van lingeriesetjes…
Vandaag start de nieuwe campagne van stichting Hartekind: ‘Elk kinderhart dat stopt, is er één te veel’. Wij spraken ambassadeur, comedian en moeder van een hartekindje Nienke Plas over de roerige start van haar dochter Harley en hoe het nu met haar gaat. “Ik besef elke dag hoeveel geluk we hebben gehad.”