Karin stapt zo’n acht keer per jaar in de auto om naar haar huisje in Wald am Arlberg in Oostenrijk te rijden. Soms met vriendinnen, maar meestal met man Rindert-Jan en dochter Cleo (11).
Lees verder onder de advertentie
Eten
In de Engel Een van onze favorieten is het traditionele Restaurant Engel in Klösterle, ook leuk voor kinderen. Het oude gedeelte is het gezelligst, handig om te weten bij het reserveren. engel-kloesterle.at
Lees verder onder de advertentie
Wijntje erbij Bizar: op de Sonnenkopf is een glas grüner veltliner goedkoper dan cola. De schnitzels zijn er heerlijk, het uitzicht prachtig. Het is ook een mooi rustpunt tijdens een wandeling naar Muttjöchle. sonnenkopf.com/de/gastronomie/panormarestaurant-muttjoechle
Doen
Nostalgie Het Klostertal Museum in Wald am Arlberg is een prachtig bewaard gebleven oude boerderij. Hier is mooi in beeld gebracht hoe de bergen begaanbaar zijn gemaakt met spoorwegen, tunnels en de pas, en hoe de mensen hier leefden. vorarlbergmuseen.at/museen/klostertalmuseum-wald-am-arlberg
Lees verder onder de advertentie
Puur natuur In ons dorp Wald am Arlberg kun je skiën op de Sonnenkopf. Er ligt alleen natuursneeuw, dus er worden geen sneeuwkanonnen gebruikt. Een overzichtelijke piste en dus ideaal voor de hele familie, maar het is ook een echt off-piste paradijs. Leuk: je kan met een gondel naar boven. sonnenkopf.com
In het Woudhuis Wij slapen uiteraard altijd in ons eigen huisje. Omdat het erg groot was toen we het kochten, hebben we er aparte appartementen in laten maken die we verhuren. Het ligt tegen het bos aan, heerlijk rustig. waldhaus.nl
Lees verder onder de advertentie
Betaalbaar Lech heeft natuurlijk veel prachtige maar onbetaalbare locaties. Zelf vind ik Stuben ook een gezellig plaatsje. Je vindt daar Fuxbau, een leuk appartementencomplex waar je bovendien heerlijk kunt eten. restaurant-fuxbau.at/restaurant/en/accommodation
Een fijne oppas vinden is een zegen. Want als ouder is het een klein wonder als je iemand vindt die je leuk vindt, betrouwbaar is én altijd beschikbaar. Maar soms bezorgt zo’n zegen je ook bijna een hartaanval. Als je een Tikkie van 800 euro krijgt bijvoorbeeld.
Zangeres Eva Simons, die dit jaar de rol van Maria speelt in The Passion, deelt een intens persoonlijk verhaal. Tijdens een repetitie voor de paasvertelling kreeg ze een miskraam. “Het was intens verdrietig.”
Weet je wat jij op dinsdag moet doen? Nee, geen was vouwen of kind nummer drie ophalen van zwemles. Dinsdag is dé dag om je vakantie te boeken. Dat is niet zomaar een moedergevoel, maar keihard onderzocht door de CheapTickets.nl.
Iedere ouder maakt fouten. Kleine, grote, gênante – het hoort erbij. En meestal kun je er achteraf hartelijk om lachen. Maar soms ook niet. Carlijn baalt nog altijd dat haar dochter zilveren tanden heeft door haar fout.
“Ik vroeg het eigenlijk gewoon voor de grap…” Dat schrijft de 28-jarige Natallia Tarrien over het moment dat ze ChatGPT raadpleegde vanwege een vreemd gevoel in haar kaak. Wat begon als een onschuldig gesprekje met een chatbot, eindigde met een spoedopname, een bevalling en… het redden van haar leven.
Het kabinet presenteert de voorjaarsnota met maatregelen die de portemonnee van veel Nederlanders raken. Belastingverhogingen en een verlaging van het kindgebonden budget staan centraal in de plannen om de begroting sluitend te krijgen.