De schoentjes worden gevuld, kerstcadeaus ingepakt, verlanglijstjes worden geschreven en de versiering wordt weer uit de doos gehaald. Oftewel: de feestdagen staan voor de deur. Maar laten we eerlijk zijn: wie zorgt ervoor dat alles piekfijn geregeld is tijdens deze gezellige, maar vaak drukke tijd? Papa en mama natuurlijk! En dat harde werk verdient ook een cadeautje!
Daarom hebben we iets speciaals voor jou. Maak kans op de INSTAX mini 40 camera+ fotopapier – dé must-have waarmee je de mooiste momenten van de feestdagen (en daarna) direct kunt vastleggen. Of het nu een gezellig gourmetavondje is of die schattige blik van je kids bij het uitpakken van de cadeautjes: deze camera houdt je herinneringen levend en maakt ze direct tastbaar.
Waarom deze camera een must-have is
Direct plezier: Binnen een paar seconden heb je jouw foto in de hand. Zo zorg je ervoor dat het moment niet verdwijnt tussen alle andere momenten in de fotogalerij op je telefoon, maar maak je de herinnering tastbaar.
Stijlvol design: Met zijn retro uitstraling is de camera een cadeautje op zich, want het oog wil ook wat!
Altijd gebruiksklaar: Geen gedoe met instellingen – richten, klikken, klaar! Zo mis je geen moment en creëer je de leukste spontane kiekjes.
Zo doe je mee!
Meedoen is simpel: vul hieronder je gegevens in* en wie weet ben jij binnenkort de gelukkige winnaar van een gloednieuwe INSTAX mini 40 + INSTAX mini film 20-pack!
Meedoen kan tot 17-12-2024. De winnaar krijgt persoonlijk bericht.
*Hiermee geef je Kek Mama en de merken van Familyblend toestemming je e-mails te sturen met leuke updates en verrassende aanbiedingen (je hebt altijd de mogelijkheid je weer uit te schrijven).
Dit artikel is geschreven in samenwerking met INSTAX.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
1 April is voor kinderen een feestdag op zich. Geintjes bedenken, mensen foppen en dan gierend van het lachen kijken of iemand erin trapt. Maar dit jaar liep het bij Keesje thuis nét even anders dan gepland. Of nou ja, misschien juist precies zoals gepland: een Tikkie voor iedereen!
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Merel had nooit gedacht zó’n moeder te worden en vond thuisblijfmoeder eigenlijk een beetje een vies woord. En haar baan was toch ook best leuk? Maar toen ze weer ging werken na haar verlof, wist ze ineens helemaal niet meer wat er nou zo leuk aan was geweest.