Twee maanden geleden deelden Anna Nooshin en Thijs Boermans vol blijdschap foto’s van hun pasgeboren dochter Nala. Ondanks het slaaptekort zit Anna boordevol energie en is ze naast het zorgen voor Nala ook volop met haar carrière bezig.
Lees verder onder de advertentie
Anna Nooshin (37) vertelt vol trots over haar dochter. Ze geeft aan heel dankbaar te zijn om moeder te mogen worden van de lieve Nala, die qua uiterlijk sprekend op vader Thijs lijkt.
Creatief zijn
Als kersverse moeder hoort slaaptekort er helaas ook bij. Om dat zoveel mogelijk in te dammen heeft ze geleerd creatief te zijn. Ze krijgt veel steun van haar moeder, die met een handig trucje kwam wat goed lijkt te werken. Zo komt haar dochter helemaal tot rust als Anna zachtjes met haar voetjes heen en weer wiebelt, terwijl ze op Anna’s benen ligt. Van de moderne technische foefjes probeert ze juist zoveel mogelijk weg te blijven.
Lees verder onder de advertentie
Zakenvrouw
Niet alleen met Nala heeft ze het druk, ook haar carrière gaat als een speer. Samen met haar vriendin en zakenpartner Yeliz Cicek (37) heeft ze een eigen platform, waarin ze allerlei tips en tricks deelt die te maken hebben met ondernemen, carrière, ambitie en investeren. Hiermee hoopt ze vrouwen te helpen die zelf iets willen ondernemen maar tegen bepaalde problemen aanlopen. Ook de mentale gezondheid van vrouwen is voor het duo belangrijk, want ze weten als geen ander hoeveel druk zo’n onderneming met zich meebrengt.
Naast het harde werken en de zorg voor Nala heeft Anna af en toe een rustmomentje nodig. Door wat quality time voor zichzelf te nemen en er lekker samen met Yeliz op uit te gaan houdt ze haar leven zoveel mogelijk in balans, dus een avondje inplannen om lekker te eten en te dansen, is voor Anna ook heel belangrijk.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Het kabinet presenteert de voorjaarsnota met maatregelen die de portemonnee van veel Nederlanders raken. Belastingverhogingen en een verlaging van het kindgebonden budget staan centraal in de plannen om de begroting sluitend te krijgen.
Een fijne oppas vinden is een zegen. Want als ouder is het een klein wonder als je iemand vindt die je leuk vindt, betrouwbaar is én altijd beschikbaar. Maar soms bezorgt zo’n zegen je ook bijna een hartaanval. Als je een Tikkie van 800 euro krijgt bijvoorbeeld.
Iedere ouder maakt fouten. Kleine, grote, gênante – het hoort erbij. En meestal kun je er achteraf hartelijk om lachen. Maar soms ook niet. Carlijn baalt nog altijd dat haar dochter zilveren tanden heeft door haar fout.
Iedere zwangere vrouw droomt van haar perfecte babyshower: een feest vol liefde, verrassingen en alle aandacht voor haar en de baby. Maar wat als je die bijzondere dag ineens moet delen?
Zangeres Eva Simons, die dit jaar de rol van Maria speelt in The Passion, deelt een intens persoonlijk verhaal. Tijdens een repetitie voor de paasvertelling kreeg ze een miskraam. “Het was intens verdrietig.”
“Ik vroeg het eigenlijk gewoon voor de grap…” Dat schrijft de 28-jarige Natallia Tarrien over het moment dat ze ChatGPT raadpleegde vanwege een vreemd gevoel in haar kaak. Wat begon als een onschuldig gesprekje met een chatbot, eindigde met een spoedopname, een bevalling en… het redden van haar leven.