Een bijzonder moment voor Chantal Bles en Robert Doornbos: dochter Jada (6) ging voor het eerst naar de kapper. En omdat ze haar haren een paar jaar geleden verloor door chemotherapie, pakten ze flink uit.
Lees verder onder de advertentie
“Gisteren is Jada voor het eerst naar de kapper geweest”, schrijft Chantal op Instagram. “Dat zal altijd een momentje zijn voor iedere ouder. Voor mij was dat het zeker want het voelt als de dag van gisteren dat haar haren verdwenen door die vreselijke chemotherapie.”
Lees verder onder de advertentie
Roze haar
In april 2018 werd bij dochter Jada een tumor op haar nier ontdekt. Na veel behandelingen is ze gelukkig weer kankervrij. Inmiddels heeft Jada een volle bos haar. “Kijk haar nu! Het mooiste haar dat ik ooit gezien heb”, schrijft Chantal bij een foto van haar dochter. “En om dit een nóg specialer moment te laten zijn mocht Jada roze haar. Wat zijn wij trots op onze kanjer!”
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.