Heb jij een oogje op je buurman of buurvrouw? Dat is zo gek nog niet. Uit onderzoek blijkt dat bijna een derde van de Nederlanders een aantrekkelijke buur heeft.
Lees verder onder de advertentie
Vlinders voor je buur
Het is Valentijnsdag en de liefde hangt in de lucht. Ter gelegenheid van de dag der liefde heeft Nextdoor onderzoek gedaan naar romantiek in de buurt. Wordt er geflirt over de schuttingen van ons kikkerland? Volgens 22 procent wel. Zo geeft 17 procent van de Nederlandse buren toe wel eens verliefd te zijn geweest op een buur, waarbij één op de tien gevallen zelfs resulteerde in een relatie.
Lees verder onder de advertentie
Romantiek kan letterlijk om de hoek liggen, maar hoe ontdek je of die knappe buurman- of vrouw jou ook ziet zitten? Het onderzoek toont aan dat mannen hun buren vaker aantrekkelijk vinden (47 procent) dan vrouwen (18 procent). Ze worden ook vaker hoteldebotel: bijna één op de vier mannen heeft wel eens een oogje gehad op een buurtgenoot, terwijl dit bij vrouwen één op de tien is. Flirten met buren doen mannen ook aanzienlijk meer (30 procent) dan vrouwen (14 procent).
Verschillende flirttechnieken
Hoe zij flirten, verschilt ook. Dus, als je interesse hebt in je buurman of buurvrouw en je afvraagt of je kans maakt, let dan goed op de signalen. Het zou zomaar kunnen dat jouw favoriete buur geen kopje suiker vraagt om een taart te bakken, maar om samen een beschuitje te eten.
Bron: Nextdoor
In de extra dikke special van Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Wintersport: de een zweert erbij, de ander gruwelt van de kou. Maar sommige moeders lijken wel geboren voor de sneeuwpret. Of het nu gaat om razendsnel de piste afgaan of vooral après-skiën alsof het een Olympische sport is: je sterrenbeeld kan daar zomaar iets mee te maken hebben!
Het zoontje van Mandy, Thijs, is vijf jaar oud en is een energiebommetje. Mandy zelf geniet daarvan met volle teugen, maar haar vriendin is minder enthousiast en vindt Mandy’s kind te druk.
De bevalling: sommigen zien er als een berg tegenop, anderen krijgen een spirituele awakening tijdens de geboorte van hun kind. Hoe dan ook: het is altijd een verhaal op zich, wat moeders maar al te graag delen. Bij voorkeur met veel details. Deze week het bevallingsverhaal van Marloes.