Pffffft, pfffft… Als moeder ken je het wel: puffend en hijgend je voorbereiden op de bevalling. In De Pufclub zien we stellen die zich met hart en ziel door hun pufcursus wurmen.
Lees verder onder de advertentie
In de vijfdelige serie De Pufclub volgen we kersverse ouders van het moment dat ze de zwangerschapscursus binnenstappen tot de bevalling. Hoe bereiden ze zich voor op dit nieuwe avontuur? En lukt het ze om alle tips en tricks die ze hebben geleerd daadwerkelijk toe te passen?
Lees verder onder de advertentie
De Pufclub
Wat gebeurt er wanneer de kersverse ouders het grootste life-changing moment van hun leven hebben doorstaan? In tegenstelling tot andere bevallingsprogramma’s, kijkt De Pufclub niet alleen naar de vrouw, maar ook naar de bevallingspartner. Hoe beleven zij samen dit spannende avontuur?
Lees verder onder de advertentie
Van de influencer die haar man door een weeën simulator laat testen, tot de alleenstaande moeder die hypnobirthing ontdekt, en het stel dat probeert te herstellen van een hartverscheurend verlies. Met een flinke dosis humor, herkenbare momenten en een kijkje in de realiteit van de voorbereidingen op een nieuw leven, biedt deze serie een frisse en oprechte blik op wat het betekent om ouder te worden.
De Pufclub is van maandag 12 tot en met zaterdag 17 augustus elke avond om 19.00 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Yolanthe Cabau is niet alleen een succesvolle actrice, presentatrice én Kek Mama columnist, maar vooral een liefdevolle moeder. Haar zoontje Xess Xava, die ze samen met ex-man Wesley Sneijder heeft, is haar grote trots. Maar zoals dat tegenwoordig helaas vaker gaat op sociale media, krijgt ook hij te maken met ongevraagde meningen en ongepaste opmerkingen.
1 April is voor kinderen een feestdag op zich. Geintjes bedenken, mensen foppen en dan gierend van het lachen kijken of iemand erin trapt. Maar dit jaar liep het bij Keesje thuis nét even anders dan gepland. Of nou ja, misschien juist precies zoals gepland: een Tikkie voor iedereen!
Als de school belt flitsen er tachtig scenario’s door je hoofd, geen van alle goede. Gelukkig is er niet altijd sprake van rampspoed. Zoals bij Mieke (39), moeder van Merel (15) en Xavi (3).
Soms doe je als ouders iets waar je later spijt van hebt. Of waar je je enigszins voor schaamt. Zo ook Dilara, die door een actie niet bepaald meer goed bekend staat op de school van haar dochters.
Merel had nooit gedacht zó’n moeder te worden en vond thuisblijfmoeder eigenlijk een beetje een vies woord. En haar baan was toch ook best leuk? Maar toen ze weer ging werken na haar verlof, wist ze ineens helemaal niet meer wat er nou zo leuk aan was geweest.