Natuurlijk zou je je het liefst nog een keer omdraaien als je een forse regenbui tegen je slaapkamerraam hoort kletteren. Maar ja, die schoolverplichtingen van je bloedjes, hè… Toch zag journalist Marcel van Roosmalen zijn kans schoon en hield zijn kinderen een dag thuis.
Lees verder onder de advertentie
Zijn partner, journalist Eva Hoeke, deelde er een hilarische tweet over.
Lunchen met hotdogs
‘Ik was twee dagen van huis en ik ken mijn pappenheimers dus ik wist al dat ze zouden lunchen met hotdogs en ontbijten met pannenkoeken’, schreef ze. ‘Maar dat hij ze vanmorgen niet naar school heeft gebracht vanwege ’te veel gedoe’, ja, daar sta je dan wel weer even van te kijken.’
Lees verder onder de advertentie
‘Om te janken’
Wat kan het kwaad, zou je denken. Dit zijn immers de momenten die je kinderen nooit meer gaan vergeten. Toch had een handjevol mensen direct een mening klaar. ‘Ik snap dat dit grappig bedoeld is, maar eigenlijk is het echt om te janken dat een vader niet in staat is zijn eigen vlees en bloed naar school te brengen of ietwat gezond te voeden’, is een van de reacties.
Lees verder onder de advertentie
Dansen op Ennio Morricone
Eva zou Eva niet zijn als ze daar niet vlijmscherp op reageerde: ”Niet in staat.’ Mens, hij bréngt elke dag zijn kinderen naar school, met trommels boterhammen die hij zelf smeert. Ga weg met je bloedeloze engagement.’ En: ‘Dat die man een portret is staat vast. Hij verzint de wonderlijkste verhalen, danst met zijn dochters op Ennio Morricone, speelt Caligulaatje met ze en versiert borden spaghetti met Engelse drop. En ja, daar horen dit soort fratsen ook bij. Wie daar niet de aardigheid van in ziet, en in plaats daarvan met verbolgen, feministische of juist conservatieve reprimandes komt: succes met die kleingeestige levenshouding.’
Heerlijk.
Ik was twee dagen van huis en ik ken mijn pappenheimers dus ik wist al dat ze zouden lunchen met hotdogs en ontbijten met pannenkoeken, maar dat hij ze vanmorgen niet naar school heeft gebracht vanwege ‘te veel gedoe’, ja, daar sta je dan wel weer even van te kijken.
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Actrice en zangeres Birgit Schuurman (47) is altijd al druk, druk, druk in haar hoofd geweest. Toch kwam de ADHD-diagnose pas toen ze 45 was. Ze is samen met Sander en moeder van Chico (16) en Jimi (3).
Een slaapfeestje voor zevenjarige meiden: cupcakes versieren, nagels lakken en een film kijken met popcorn. Klinkt als een droom, toch? Tot blijkt dat de matching pyjama’s van het feestje meer weg hebben van lingeriesetjes…
Vandaag start de nieuwe campagne van stichting Hartekind: ‘Elk kinderhart dat stopt, is er één te veel’. Wij spraken ambassadeur, comedian en moeder van een hartekindje Nienke Plas over de roerige start van haar dochter Harley en hoe het nu met haar gaat. “Ik besef elke dag hoeveel geluk we hebben gehad.”
Jitske’s dochter Ivy zit sinds dit jaar op de basisschool. Elke woensdagmiddag hoopt haar dochter met iemand te kunnen spelen maar dit lukt maar zelden. Moet ik me zorgen maken, vraagt Jitske zich af?