Natuurlijk zou je je het liefst nog een keer omdraaien als je een forse regenbui tegen je slaapkamerraam hoort kletteren. Maar ja, die schoolverplichtingen van je bloedjes, hè… Toch zag journalist Marcel van Roosmalen zijn kans schoon en hield zijn kinderen een dag thuis.
Lees verder onder de advertentie
Zijn partner, journalist Eva Hoeke, deelde er een hilarische tweet over.
Lunchen met hotdogs
‘Ik was twee dagen van huis en ik ken mijn pappenheimers dus ik wist al dat ze zouden lunchen met hotdogs en ontbijten met pannenkoeken’, schreef ze. ‘Maar dat hij ze vanmorgen niet naar school heeft gebracht vanwege ’te veel gedoe’, ja, daar sta je dan wel weer even van te kijken.’
Lees verder onder de advertentie
‘Om te janken’
Wat kan het kwaad, zou je denken. Dit zijn immers de momenten die je kinderen nooit meer gaan vergeten. Toch had een handjevol mensen direct een mening klaar. ‘Ik snap dat dit grappig bedoeld is, maar eigenlijk is het echt om te janken dat een vader niet in staat is zijn eigen vlees en bloed naar school te brengen of ietwat gezond te voeden’, is een van de reacties.
Lees verder onder de advertentie
Dansen op Ennio Morricone
Eva zou Eva niet zijn als ze daar niet vlijmscherp op reageerde: ”Niet in staat.’ Mens, hij bréngt elke dag zijn kinderen naar school, met trommels boterhammen die hij zelf smeert. Ga weg met je bloedeloze engagement.’ En: ‘Dat die man een portret is staat vast. Hij verzint de wonderlijkste verhalen, danst met zijn dochters op Ennio Morricone, speelt Caligulaatje met ze en versiert borden spaghetti met Engelse drop. En ja, daar horen dit soort fratsen ook bij. Wie daar niet de aardigheid van in ziet, en in plaats daarvan met verbolgen, feministische of juist conservatieve reprimandes komt: succes met die kleingeestige levenshouding.’
Heerlijk.
Ik was twee dagen van huis en ik ken mijn pappenheimers dus ik wist al dat ze zouden lunchen met hotdogs en ontbijten met pannenkoeken, maar dat hij ze vanmorgen niet naar school heeft gebracht vanwege ‘te veel gedoe’, ja, daar sta je dan wel weer even van te kijken.
Als moeder zou je je soms het liefst willen opsplitsen om je kind niet achter te hoeven laten, ook al weet je dat ie in goede handen is. Vooral bij oma. Althans, dat hoop je dan altijd maar. Toen Vanessa (35) thuis kwam, was de oppas van haar driejarige zoontje nergens te bekennen..
Serena Verbon (Beautylab) heeft op haar achtendertigste haar hypotheek – als single mom! – afgelost. Hoe heeft ze dit gedaan en is dat voor anderen ook verstandig om te doen?
Een kraamcadeau is een goedbedoelde verrassing voor de kersverse ouders en de pasgeboren spruit, maar soms krijg je iets waar je totaal niet op voorbereid bent. Hannelore (37) wist niet goed hoe ze moest reageren op het kraamcadeau van haar tante.
Eva kreeg toen ze zwanger was hyperemesis gravidarum: extreme misselijkheid en overgeven tijdens de zwangerschap. Alsof dit nog niet erg genoeg was, geloofde haar leidinggevende niet dat ze echt zo erg en zo vaak ziek was en werd ze uiteindelijk ontslagen. Pure zwangerschapsdiscriminatie.
Iedere ouder wil de eerste verjaardag van hun kind speciaal maken. Maar wat begon als een bescheiden feestje met familie en vrienden, eindigde voor Alaya in een groots evenement met een gastenlijst van honderd man, een ballonnenboog en een rekening waar ze liever niet te lang naar kijkt.