
André Hazes en Monique Westenberg uit elkaar: ‘Onze zoon staat voorop’
André Hazes en Monique Westenberg zijn opnieuw uit elkaar. Dit laten zij weten via Instagram. ‘Loslaten is groeien,’ schrijft Monique.
Presentatrice Veronica van Hoogdalem en haar partner Keyennu Lont zitten op een roze wolk. De twee verwachten namelijk een meisje! Zo maken ze bekend in een gender reveal-video op Instagram.
In de video prikken Veronica en Keyennu twee ballonnen door, waarna het roze confetti regent. Het huis is gevuld met vrienden en familie die allemaal door het dolle heen zijn. Een meisje dus! Veronica schrijft: “Ze zeggen dat it takes a village to raise a child en deze familie en vrienden zijn een true true blessing voor ons en deze kleine meid.” Ze kijkt terug op een mooie en liefdevolle dag.
Afgelopen december maakte het stel het blijde nieuws bekend. “Van alle mooie dromen en doelen die we hebben, komt nu onze grootste droom uit: Baby Lont 2025.” Wanneer ze precies is uitgerekend is niet bekend. Het koppel is vier jaar samen en dit is hun eerste kindje.
Ga voor me-time met Kek Mama Magazine!