We vieren Kerstmis dit jaar dan wel thuis op de bank, dat betekent niet dat je geen spetterende outfit aan kunt trekken. Daarom selecteren wij de mooiste jurken om van kerst toch een feest te maken. En helemaal fijn: door Black Friday zijn ze flink afgeprijsd.
Lees verder onder de advertentie
Een jurk die door de satijnen stof prachtig valt – en door de studs nét die stoere twist krijgt. Bestel ‘m hier
Lees verder onder de advertentie
Met deze paillettenjurk van Ted Baker is het hoe dan ook een feestje. Bestel ‘m hier
Heerlijk over the top, deze galajurk van Ralph Lauren. Bestel ‘m hier
Een ruit is altijd goed. Helemáál als-ie van Another-Label is. Bestel ‘m hier
Lees verder onder de advertentie
Van een prachtige kleur tot de perfecte lengte: deze jurk is een schot in de roos. Bestel ‘m hier
Of ga op chique met deze aaibare fluwelen jurk. Verkrijgbaar in drie kleuren. Bestel ‘m hier
Lees verder onder de advertentie
Een jurk waar je in wilt wonen, zo lekker warm is-ie. Bestel ‘m hier
Meer Kek Mama? Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang twee keer per week een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox. En we verloten iedere maand geweldige prijzen onder de nieuwsbrief abonnees >
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Wintersport: de een zweert erbij, de ander gruwelt van de kou. Maar sommige moeders lijken wel geboren voor de sneeuwpret. Of het nu gaat om razendsnel de piste afgaan of vooral après-skiën alsof het een Olympische sport is: je sterrenbeeld kan daar zomaar iets mee te maken hebben!
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Het zoontje van Mandy, Thijs, is vijf jaar oud en is een energiebommetje. Mandy zelf geniet daarvan met volle teugen, maar haar vriendin is minder enthousiast en vindt Mandy’s kind te druk.