
Dit is de beste leeftijd om zwanger te worden
We hebben het allemaal wel eens gehoord: ‘De biologische klok tikt!’ Maar is er écht een beste leeftijd om zwanger te worden?
Beschuit met muisjes voor actrice Jelka van Houten: zij en haar vriend Henry van Loon zijn ouders geworden van een dochtertje. Ze maakten het nieuws allebei bekend op hun Instagrampagina.
Dochter Bonnie is vorige week geboren, aldus een trotse Henry van Loon op zijn Instagrampagina: ‘Wij zitten lekker in onze ‘babylockdownbubbel’. En daar blijven we graag nog een tijdje.’
Ook Jelka heeft het geboortekaartje gedeeld. Het stel deelt bewust geen foto’s van Bonnie, maar laat weten dat het allemaal goed gaat. Het is het eerste kindje van Jelka en Henry stel samen – uit een vorige relatie heeft Jelka al een dochter en een zoon.
Eerder dit jaar maakten Jelka en Henry het babynieuws al bekend met een geestig filmpje. Klik hier om het terug te kijken.
Nog meer Kek Mama?
Volg ons op Facebook en Instagram. Of neem een abonnement >