Jannine Berkelaar, nu nog chef redactie, start half mei 2021 als de nieuwe hoofdredacteur van Kek Mama! Zij volgt hiermee Helene van Santen op, die op hetzelfde moment start als hoofdredacteur van Margriet.
Lees verder onder de advertentie
“Als chef redactie heb ik het fantastische merk en het gedreven team van Kek Mama afgelopen jaar goed leren kennen”, vertelt ze. “Ik ben heel trots en blij dat ik vanaf half mei het stokje van Helene mag overnemen. Ik kijk ernaar uit om samen met het team jouw vertrouwde glossy Kek Mama en de bijbehorende online kanalen te maken en voort te zetten.”
Lees verder onder de advertentie
Match
Jannine is living the brand: als moeder van een zoon en dochter weet ze als geen ander wat er speelt in het leven van moeders. Daarnaast stond ze eerder ook al aan het roer van een tijdschrift. Voordat ze bij Kek Mama kwam, was ze actief als hoofdredacteur van Tina en Zo Zit Dat. Kortom: een gouden match.
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Hoera, de zon schijnt! Naast dat het belangrijk is dat je hier ultiem van geniet, bijvoorbeeld door je regelmatig op een terrasje te bevinden (gratis tip van ons), is het ook reuze belangrijk dat je jezelf en je kind goed insmeert.
Een leerkracht vertelt iedere week aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Esmee (28) van groep 3. Leerling Jamie vertelt uitgebreid over de operatie aan de piemel van haar vader.