
André Hazes en Monique Westenberg uit elkaar: ‘Onze zoon staat voorop’
André Hazes en Monique Westenberg zijn opnieuw uit elkaar. Dit laten zij weten via Instagram. ‘Loslaten is groeien,’ schrijft Monique.
Het wordt een gezellige bedoening in huize Diepeveen-Verster: de presentatrice maakt aan Shownieuws bekend dat ze opnieuw een dochter verwacht.
Begin 2018 werden zij en haar vriend Jasper Diepeveen voor het eerst ouders. Hierover zei ze toen: “We zijn helemaal verliefd op de kleine aap en haar komst voelt heel liefdevol en organisch. Alsof ze gewoon altijd al bij ons hoorde.”
Lees ook
Dit worden de populairste babynamen van 2019 >
Lauren is nu vier maanden zwanger. Na een heftige start gaat het nu gelukkig goed met haar: “Ik was de eerste drie maanden echt zeeziek”, vertelt ze. “Toen dacht ik echt ‘houdt dit ooit op’, maar nee, ik voel me nu echt heel goed.” Lauren is sinds 2016 samen met cameraman Jasper.
Bron: Shownieuws
Meer babynieuws? Schrijf je dan hier in voor de Kek Mama nieuwsbrief >