Na honderd keer neurie jij alle deuntjes automatisch mee, maar je baby beleeft in de box de grootste lol aan een muziekmobiel. En het is ook nog eens goed voor z’n ontwikkeling en motoriek. Dit zijn een paar leuke boxmobielen op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Beertjes
Terwijl drie beertjes in het rond vliegen, verschijnt er een sterrenshow op het plafond. En wel zo handig: als je baby wat ouder is, kun je de mobiel gemakkelijk bevestigen aan je wandelwagen.
Is dat nou KLM die voorbij vliegt, of toch Transavia? Je baby ziet de vliegtuigen van deze mobiel dwars door de wolken gaan. Enne, wel zo fijn voor jou: hij maakt geen geluid.
Liever geen grote, luidruchtige boxmobiel? Kies dan voor een muziekdoosje. Je hebt modellen die je in de box kunt neerzetten, maar ook die je kunt ophangen – zoals deze dolfijn. Zodra je aan het touwtje trekt, begint er een muziekje te spelen.
De eerste drie maanden gebruik je deze muziekmobiel aan de box, daarna kan hij ook los als speelgoed gebruikt worden. En hij speelt maar liefst veertig minuten een reeks unieke liedjes – scheelt jou weer honderd keer opnieuw dat ding aanzetten.
Hoeven we weinig over te zeggen, want Nijntje doet het bij kleintjes altíjd goed. Aan deze mobiel hangen twee mini-Nijntjes, een balletje en een spiegel. Verkrijgbaar in drie kleuren.
Een prachtige houten mobiel met zachte, stoffen dieren: vissen, een walvis, krab en een octopus. En als je kleine goed kijkt, ziet hij in het spiegeltje steeds zichzelf voorbij komen.
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Actrice en zangeres Birgit Schuurman (47) is altijd al druk, druk, druk in haar hoofd geweest. Toch kwam de ADHD-diagnose pas toen ze 45 was. Ze is samen met Sander en moeder van Chico (16) en Jimi (3).
Een slaapfeestje voor zevenjarige meiden: cupcakes versieren, nagels lakken en een film kijken met popcorn. Klinkt als een droom, toch? Tot blijkt dat de matching pyjama’s van het feestje meer weg hebben van lingeriesetjes…
Vandaag start de nieuwe campagne van stichting Hartekind: ‘Elk kinderhart dat stopt, is er één te veel’. Wij spraken ambassadeur, comedian en moeder van een hartekindje Nienke Plas over de roerige start van haar dochter Harley en hoe het nu met haar gaat. “Ik besef elke dag hoeveel geluk we hebben gehad.”
Jitske’s dochter Ivy zit sinds dit jaar op de basisschool. Elke woensdagmiddag hoopt haar dochter met iemand te kunnen spelen maar dit lukt maar zelden. Moet ik me zorgen maken, vraagt Jitske zich af?