Remy Bonjasky, oud-wereldkampioen kickboksen en vader van drie kinderen, wordt columnist voor Kek Mama. Vanaf eind april deelt hij maandelijks het wel en wee van zijn gezin.
Lees verder onder de advertentie
“Veel mensen kennen Remy natuurlijk als sportman, maar hij is ook een zeer betrokken en trotse vader,” vertelt Kek Mama-hoofdredacteur Helene van Santen. Remy heeft drie kinderen: Skye (4), die hij kreeg met verloofde Renate Goet, en zonen Cassius (17) en Dean (11), uit eerdere relaties. “Dat maakt hem de ideale papa-columnist. Ik was dan ook zeer verheugd dat hij volmondig ‘ja’ zei toen we hem vroegen om voor ons te gaan schrijven.”
“Ik vind het zo leuk dat ik ben gevraagd om voor Kek Mama columns te schrijven”, aldus Remy Bonjasky. “Ik ben oud-wereldkampioen in het kickboksen, sportschoolhouder van twee vestigingen, trainer, motivational speaker, echtgenoot en nog veel meer, maar bovenal ben ik vader van drie prachtige kinderen. Ik zal de Kek Mama-lezeres meenemen in mijn wereld en een kijkje geven in mijn leven.”
Lees verder onder de advertentie
Remy Bonjaski bij de Olympische Spelen
Wil je meer van Remy zien? Tijdens de Olympische Spelen 2021 gaat hij op de terugweg in het vliegtuig met sporters van TeamNL in gesprek over hun belevingen in Tokyo. Het is het alternatief voor de populaire ‘Medaille Taxi’, waarmee bij de Spelen in Rio de Janeiro (2016) en PyeongChang (2018) medaillewinnaars na hun wedstrijd voor een huldiging naar het Holland Heineken House werden gebracht en onderweg werden geïnterviewd. Meer info vind je hier.
Lees verder onder de advertentie
Remy’s eerste column is te lezen in Kek Mama 6, die op 30 april bij de abonnees wordt bezorgd en op 4 mei in de winkels ligt. In die editie siert Remy eveneens de cover met zijn gehele gezin en geeft hij een groot en openhartig interview
Iedere moeder heeft geheimen. De een eet stiekem chocolade in de badkamer, de ander liegt over hoeveel schermtijd haar kinderen écht krijgen. Maar sommige geheimen gaan verder dan kleine leugentjes om bestwil. Kaya (36) heeft een bijbaan die niet aan het licht mag komen.
Hoera, de zon schijnt! Naast dat het belangrijk is dat je hier ultiem van geniet, bijvoorbeeld door je regelmatig op een terrasje te bevinden (gratis tip van ons), is het ook reuze belangrijk dat je jezelf en je kind goed insmeert.
Een leerkracht vertelt iedere week aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Esmee (28) van groep 3. Leerling Jamie vertelt uitgebreid over de operatie aan de piemel van haar vader.