Zitten we niet op WhatsApp, dan scrollen we eindeloos door Instagram. Oh, en we checken ook meteen onze mailbox. Zit die telefoon ook aan je hand geplakt als je kind ernaast zit of leg je ‘m dan bewust weg?
Lees verder onder de advertentie
We vroegen het jullie op social media.
Telefoon weg als je kind erbij is: ja of nee?
Stien: “Ik doe dat niet altijd maar ik zou dat wel vaker moeten doen.”
Susanne: “Ik zou het willen, maar lukt niet altijd. Tis toch vaak: oh, even snel wat opzoeken of oh er komt een appje binnen. Vind het slecht van mezelf en wil er meer op gaan letten. Maar blijkt toch erg hardnekkig…”
Ilse: “Nee. Wel in situaties waar ik moet opletten zoals speeltuin / strand / zwembad.”
Geesje: “Moeilijk hoor! Ik let er wel steeds meer op om hem weg te leggen op gezamenlijke momenten.”
Kanessa: “Is me een iets te ouderwetse gedachtegang.”
Je kent het wel: je doet even snel een boodschap en tegen de tijd dat je thuiskomt, is er een klein drama ontstaan. Maar dit keer geen omgekieperd pak melk of een kleuter die zijn knuffel kwijt is. Nee, er is ingebroken! Of toch niet?
Suus (34) hoort ze wel fluisteren op het schoolplein. Of als ze binnenkomt op een kinderfeest. Want hoe goed ze het ook voorheeft met haar collega-ouders, die lijken haar adviezen niet op prijs te stellen.
Heather (33) is redacteur bij Kek Mama en moeder van een zoontje (4,5) en dochter (1,5). Haar columns zijn een mix van herkenbare momenten, hilarische situaties en kleine overwinningen in het moederschap.
Slaap jij al jaren met lucide dromen over een volledige nacht doorslapen? Dan zou het zomaar eens kunnen dat jouw kinderen tot een van de sterrenbeelden behoren die bekendstaan als de slechtste slapers.
Marloes (33) is redacteur bij Kek Mama en woont met vriend, peuter (3) en baby (10 maanden) in Arnhem. Ze schrijft in haar columns over hoe ze het hoofd boven water houdt in haar chaotische gezinsleven en de overgang van één naar twee kinderen. Deze week over: de eerste wendag op de basisschool.
Voor de open boeken en roddeltantes die privézaken met de hele stad delen is er niet veel verandert het afgelopen decennia. Hun stories lagen altijd al op straat. Alleen op zakelijk vlak was dat heel lang not done. Daar was de regel in het bijzijn van de baas: praat alleen over je werk en houd […]