
Dit is de beste leeftijd om zwanger te worden
We hebben het allemaal wel eens gehoord: ‘De biologische klok tikt!’ Maar is er écht een beste leeftijd om zwanger te worden?
Wat doe je als je kinderen door de coronamaatregelen een feestje moeten missen? James Breakwell, auteur en vader van vier dochters, bedacht een grandioze oplossing.
Hij haalde het dansfeest gewoon naar huis.
Lees ook
Kind jarig in tijden van corona: zó kun je het toch vieren >
Inclusief ballonnen, mooie outfits, lekkere hapjes en een photobooth. “Ik wil hiermee laten zien dat onze dochters nog steeds plezier kunnen hebben in huis”, vertelt James aan BuzzFeed. “Als ze terugkijken op 2020, moeten ze niet alleen denken aan angst of onzekerheid. Dit geeft ze juist ook mooie herinneringen.”
The local Daddy-Daughter Dance was canceled due to the coronavirus, so we threw one of our own at home.
— James Breakwell, Exploding Unicorn (@XplodingUnicorn) March 22, 2020
We even invited Mom since it was sort of her idea. pic.twitter.com/TEHFvHJQ44
Bron: BuzzFeed
Meer Kek Mama? Volg ons op Facebook >