![Kinderen luisteren nooit](https://img.kekmama.nl/w480/h480/d480/scalefit/kekmama/2025/02/liefdestalen-1.png)
Kinderen met deze sterrenbeelden luisteren vrijwel nooit
Als ouder heb je vast wel eens het gevoel dat je woorden het ene oor in en het andere oor uit gaan bij je kind. Maar wist je dat de sterren misschien een handje meehelpen?
Simon Keizer en zijn vrouw Annemarie hebben een dochter gekregen. Het meisje is gisteravond geboren, zo maakt het stel bekend via hun afgeschermde Instagram-account.
“Moeder en dochter maken het meer dan goed”, laat het management van de Volendamse zanger weten aan het AD.
Lees ook
Nick Schilder vader geworden van dochter Jackie >
Het meisje heeft de naam Kiki gekregen en is het eerste kind voor Simon en Annemarie. In december maakte de zanger tijdens het jubileumconcert van ‘Nick en Simon in Ahoy’ bekend dat hij vader zou worden. Dat deed hij tijdens de aankondiging van het nummer Door jou.
De kraamfotograaf plaatste een mooie foto van het kersverse gezin op Instagram.