Roos is gescheiden van de man waar ze twee kinderen mee kreeg. Nu heeft ze een jaar later een nieuwe vriend, maar loopt er tegenaan dat haar kinderen deze man niet accepteren.
Lees verder onder de advertentie
Roos (41), samen met Marc (42), moeder van Jessie (12) en Tom (10): “Een jaar geleden ben ik gescheiden van mijn toenmalige man. Wij hadden geen prettig huwelijk, het enige fijne wat ik eraan heb overgehouden zijn eigenlijk mijn kinderen. Het was ook geen drama, we hadden niet enorm veel ruzie of nog erger, maar achteraf zou ik niet weten waarom ik ook alweer verliefd op hem ben geweest.
Mijn kinderen hebben veel moeite met de scheiding. Ze waren enorm verdrietig en kunnen tot op de dag van vandaag niet goed wennen aan het nieuwe ritme van doordeweeks bij mij en om het weekend bij hun vader. We hebben sinds de scheiding veel strijd. Mijn zoon is erg boos en heeft enorme driftbuien en mijn dochter heeft angstklachten ontwikkeld.
Lees verder onder de advertentie
Ik kon me hier best schuldig over voelen, tot ik verliefd werd op Marc. We werkten al jaren bij hetzelfde bedrijf, niet als directe collega’s, maar op andere afdelingen. Wel vond ik hem altijd al enorm knap. Dat heb je wel eens met mensen toch, dat je gewoon een soort aantrekkingskracht voelt? Destijds natuurlijk niks mee gedaan, maar nu Marc en ik allebei gescheiden waren, besloten we een keer een drankje te doen.
Nog nooit zo verliefd geweest
Van het een kwam het ander, ik ben nog nooit zo verliefd geweest. Wat een heerlijk gevoel is dat! Ik voel me echt een verliefde puber. Alle narigheid van het afgelopen jaar verdwijnt als sneeuw voor de zon als ik aan Marc denk. Ik wil het liefst non stop bij hem zijn en zou het liefst ook al gaan samenwonen. Maar daar zit een probleem: mijn kinderen accepteren Marc niet.
Lees verder onder de advertentie
Mis niks van Kek
Volg ons kanaal en lees als eerste nieuwe verhalen en columns
De kinderen en Marc
Altijd als Marc bij ons is, weigeren mijn kinderen met hem te praten. Mijn dochter verdwijnt naar boven en laat zich niet meer zien, ook niet voor het eten. Mijn zoon negeert Marc volledig, hij doet net of hij er niet is. Als hij al iets zegt, heeft hij een grote mond. Ik ben een keer ontzettend boos geworden op hen en gezegd dat dit onacceptabel gedrag is, maar dat heeft het eigenlijk alleen maar erger gemaakt.
Lees verder onder de advertentie
Ik weet het eerlijk gezegd echt niet meer. Ik wil natuurlijk dat mijn kinderen gelukkig zijn, maar ik wil ook mijn eigen geluk niet opzij schuiven. Ik ben zo verliefd op deze man. Het voelt onmogelijk om deze relatie af te kappen. Ik wil dat gewoon echt niet. Zelfs niet voor mijn kinderen. Wat nu?”
Ook onze columnist Patricia merkt dat een nieuwe partner in je leven aanpassen is, ook voor de kinderen. Daarover lees je hier meer.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Kelly (30) is al twaalf jaar samen met haar grote liefde Sander (31). Zij gunt hem één keer per jaar een avontuurtje buiten de deur, omdat ze weet dat het helemaal goed zit tussen hen twee.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
In de kraamweek leef je in een bubbel van slaapgebrek, emoties en babygeur. Maar terwijl Elise nog probeerde te wennen aan haar nieuwe leven als moeder, kreeg ze een onverwachte reality check: een Tikkie voor beschuit met muisjes.